Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 434
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2441980
17533
399
Fekete István: Tüskevár. Regény. Szecskó Tamás rajzaival. Bp.,1972, Móra. Kilencedik kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés. 2436324
17534
399
Fekete István: Tarka rét. Bp., 1973, Móra. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2443672
17535
399
Fekete István: Rózsakunyhó. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval. 2443659
17536
399
Fekete István: Hú. Bp., 1971, Móra. Második kiadás. Csergezán Pál rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval, előzéklapon ajándékozási sorokkal.
2443667
17537
399
Fekete István: Téli berek. Bp., 1966, Móra. Harmadik kiadás. Reich Károly rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, előzéklapon ajándékozási sorokkal. 2441974
17538
399
Fekete István: Ballagó idő. Életrajzi regény. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1976, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
2441966
17539
399
Fekete István: Kele. Bp,. 1964, Magvető. Kiadói félvászon-kötés.
2441961
17540
399
Fekete István: Csend. 21 nap. Kisregények és elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1972., Móra. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés,
2441982
17541
399
Fekete István: Hajnal Badányban. Regény. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1981, Móra. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
2435832
17542
399
Fekete István: Bogáncs. Regény. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1973, Móra. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
2048404
17543
399
2048413
17544
399
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF