Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Fekete István: Tüskevár. Regény. Szecskó Tamás rajzaival. Bp.,1972, Móra. Kilencedik kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17533.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Tarka rét. Bp., 1973, Móra. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17534.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Rózsakunyhó. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
17535.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István: Hú. Bp., 1971, Móra. Második kiadás. Csergezán Pál rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóval, előzéklapon ajándékozási sorokkal.
17536.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István: Téli berek. Bp., 1966, Móra. Harmadik kiadás. Reich Károly rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, előzéklapon ajándékozási sorokkal.
17537.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István: Ballagó idő. Életrajzi regény. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1976, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
17538.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Kele. Bp,. 1964, Magvető. Kiadói félvászon-kötés.
17539.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Csend. 21 nap. Kisregények és elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1972., Móra. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés,
17540.

Rufpreis:
1 000 HUF

17541.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Bogáncs. Regény. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1973, Móra. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17542.

Rufpreis:
1 200 HUF

17543.

Rufpreis:
4 000 HUF

17544.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF