Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Dezsényi Béla: Magyarország és Svájc. Javított papírkötés, kopottas állapotban.
17797.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gábor Andor: Duó. Tréfás versek és verses tréfák. Bp., Dick Manó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17798.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madarassy László: Művészkedő magyar pásztorok. Bp., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17799.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubilaumára kiadott díszkiadás reprint kiadása. Bp., 1988, Szépirodalmi Könyvkiadó (Kner-ny.). 88 p + 60 t. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17800.

Rufpreis:
800 HUF

Pituk József Viktórián: A zarándok énekei. Versek. Bp., 1989, szerzői. Fekete-fehér és színes képekkel, Pituk József Viktórián műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, szép állapotban. A szerző felesége által dedikált!
17801.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krafft, Karl E.: Nostradamus Európa jövendőjét látja. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés. A hátsó borító félig leszakadt és kissé foltos.
17802.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az Otthon Könyve. A Nemzeti Újság ajándéka előfizetőinek. Bp, 1935, a Központi Sajtóvállalat kiadása. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, a sarkokon hajtásnyomokkal, de belül jó állapotban.
17803.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kaffka Margit: Utólszor a lyrán. Új versek. Anthologia a régebbi versekből. Modern Könyvtár. 246-247. Bp.,én., Athenaum. 48 p.Kiadói illusztrált papírkötés, a borítója szakadozott, sérült, foltos.
17804.

Rufpreis:
2 000 HUF

Skousen W. Cleon: A leleplezett kapitalista. Könyvbírálat és megjegyzések Quigley Carroll dr. Tragédia és Reménytelenség című könyvéhez. Bp, 2003, Gede Testvérek Bt. Hasonmás kiadás. Papírkötésben, jó állapotban.
17805.

Rufpreis:
1 600 HUF

Psenyeczki Nagy Sándor: Önoktatási vezérkönyv az angol nyelv tanulására levelekben Robertson T. tanmódja szerint. 23 - 30. levél. (43-44.-58-59. lecke.) Debrecen, 1873., Városi Könyvnyomda-ny., 2+547-786 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
17806.

Rufpreis:
2 400 HUF

Voinovich Géza: Magyar mondák világa. Király-mondák és legendák. Fáy Dezső rajzaival. Bp., én., Révai, 119+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17807.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lengyel József: Trend Richárd vallomásai avagy Ante, apud, ... ultra, trans. Lengyel József összes művei. Bp., 1970., Magvető, 128+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.   A szerző, Lengyel József (1896-1975) Kossuth- és József Attila-díjas író, költő által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
17808.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF