Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Balázs Ferenc: A rög alatt. Bp., [1939], MEFHOSZ. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17785.

Rufpreis:
1 200 HUF

17786.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szimonov: Nappalok és éjszakák. Bp., 1966. Helikon. Egészbőr kötésben, szép állapotban. Számozott (900/10.) példány.
17787.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sándor György: A gaz Mocsolay! Hn.,(1992), Publica. Papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
17788.

Rufpreis:
1 200 HUF

17789.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rendőrség Kiskönyvtára 2 kötete:  Ákos Miklós: A köz bezárul., L. Szamoljov-Virin: A milícia őrnagya. Bp.,1955.,B.M. Országos Rendőrfőkapitányság. Kiadói papírkötés. + Turi András: Váratlan fordulat. Belügyminisztérium Kiskönyvtára. 9. Bp., 1960, Belügyminisztérium Tanulmányi és Módszertani Osztálya. Kiadói papírkötés.
17790.

Rufpreis:
2 000 HUF

Török Sándor: Magyar fiuk oláh mundérban. - - élményei a rumán hadseregben. Pintér Jenő rajzaival. Bp., 1928., Magyar Nemzeti Szövetség, 87 p. Kiadói papírkötés, foltos. A borítón a "Magyar Nemzeti Szövetség", a címlapon a "Magyar-Bolgár Bizottság" bélyegzésével.
17791.

Rufpreis:
2 400 HUF

P. A. Gable: Fekete bankók. Félpengős regények. Bp., én., Palladis. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a könyvtest részben elvált a borítótól.
17792.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tréfás és csúfolódó. Erdélyi népköltészet. Szentimrei Jenő előszavával. Kolozsvár, Lepage Lajos Könyvkereskedés. Kiadó egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17793.

Rufpreis:
1 200 HUF
16

Üchtritz-Amade grófné báró Bánhidy Stefánia: Isis papnője, óegyiptomi regény. Bp., Légrády. Kiadói papírkötés, javított gerinc, kopottas állapotban.
17794.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schott Richard: Az őserdő cserkésze. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17795.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy Napoleon és kis barátnője. Betsy Balcombe emlékiratai. Ford.: Szilágyi Géza. Bp., 1920, "Kazinczy". Korabeli egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, egy-két szakadt lappal, névbejegyzéssel.
17796.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF