Joannem Imre (Imre János (1790-1832)): Amicus Foedus Rationis Cum Experientia seu Philosophia Crisi Recentissima II-III. Pestini, 1825-1827,Typis Nobilis Matthiae Trattner de Petróza. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, a II. kötet borítója kissé kopottas, a III. kötet kopottas, a borító háta sérült, ceruzás széljegyzetekkel, néhol kissé foltos lapokkal, latin nyelven.
Sándor György: A gaz Mocsolay! Hn.,(1992), Publica. Papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
Henry Fitch: The Perfect Calendar for Every Year of the Christian Era. Designed for Practical Every-day Use. New York-London, 1928, Funk and Wagnalls Company. Egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. Angol nyelven.
Török Sándor: Magyar fiuk oláh mundérban. - - élményei a rumán hadseregben. Pintér Jenő rajzaival. Bp., 1928., Magyar Nemzeti Szövetség, 87 p. Kiadói papírkötés, foltos. A borítón a "Magyar Nemzeti Szövetség", a címlapon a "Magyar-Bolgár Bizottság" bélyegzésével.
Tréfás és csúfolódó. Erdélyi népköltészet. Szentimrei Jenő előszavával. Kolozsvár, Lepage Lajos Könyvkereskedés. Kiadó egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Nagy Napoleon és kis barátnője. Betsy Balcombe emlékiratai. Ford.: Szilágyi Géza. Bp., 1920, "Kazinczy". Korabeli egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, egy-két szakadt lappal, névbejegyzéssel.