Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Kész Csaba Levente-Mitruly Miklós-P. Buzogány Árpád-Vöő Gabriella: Nagy góbé a székely. Erdélyi népi elbeszélések, anekdoták, igaz történetek. Vál., összeáll., és szerk.: Beke Sándor. A könyv szerkesztője, Beke Sándor által DEDIKÁLT példány. Székelyudvarhely, 2005, Erdélyi Gondolat. Kiadói papírkötés.
17809.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rába György: Rovások. Bp., 1980, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.  A szerző, Rába György (1924-2011) Kossuth-, Széchenyi-díjas költő, író, műfordító, irodalomtörténész, kritikus által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
17810.

Rufpreis:
1 200 HUF

Száz szál fáklya. A Pesti Hírlap revíziós dalpályázatának száz legszebb költeménye. Bp.,[1930],Légrády, 119 p. Kiadói papírkötés, foltos, kopott szakadt borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól és a kötés szétvált.
17811.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Sugár István: Bornemissza Gergely deák élete. Studia Agriensia 4. Eger, 1984., Dobó István Vármúzeum. Kiadói papírkötés.
17812.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sinka István: Balladáskönyv. Muhoray Mihály képeivel. Bp., 1943, Magyar Élet, 64 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói a gerincén kissé sérült papír védőborítóban.
17813.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tábori Pál: A sánta dervis. Egy csodálatos élet regénye. A magyar ifjúság könyvei 18. Bp., 1934, Singer és Wolfner. 128 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott és foltos borítóval.
17814.

Rufpreis:
800 HUF

Stier Miklós - Szász Zoltán. A helytörténetírás módszertani kérdései. Új- és legújabb kor. Bp., 1980, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
17815.

Rufpreis:
1 000 HUF

Radics Ferenc: Bonbon sorozat. Magyar borok. H.n. 1991, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17816.

Rufpreis:
1 200 HUF

17817.

Rufpreis:
1 600 HUF

Újvári Ferenc: Vers a lelkem. Bp., 2018, Krúdi. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17818.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drotleff Zoltán: Bezárt csillagok között. Bp.,  2016, Rím. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17819.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drotleff Zoltán: Az iránytű. Bp., 2015, AccordiA. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17820.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF