B. Eötvös József: A falu jegyzője. Második kötet. Bp., 1891, Ráth Mór kiadása. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban. Aranyozott lapszélekkel.
Boros Zsuzsanna: A Madách Színház Pünkösti Andor igazgatása idején. Bp., 1979, Magyar Színházi Intézet. 1500 példányban megjelent. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés kopottas állapotban.
Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
Árpádházi Szent Margit tiszteletére. Gyöngyös,1942,"Magyar Barát", 32 p. A borító illusztrációja Márton Lajos rajza. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító szélén kis hiánnyal.
Cserey Adolf: Lepkehatározó, vagyis hazánkban előforduló nagylepkék nemeinek és gyakrabban előforduló fajainak megismerésére szolgáló útmutató. Számos képpel. Pozsony 1901. Stampfel Károly Kiadói papírkötésben, fűzés néhol elvált.