Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

18527.

Rufpreis:
1 600 HUF

18528.

Rufpreis:
2 800 HUF

18534.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18535.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18538.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tompa Mihály összes költeményei, IV. kötet. Sajtó alá rend. Lévay József. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly.  Budapest , 1885, Méhner Vilmos kiadása. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Kicsit kopott, kicsit foltos borítóval, viseltes állapotban.
18541.

Rufpreis:
1 800 HUF

A NÉKOSZ mérnökkollégiumok.Emlékezések, dokumentumok. Szerk: Hídvégi Miklós.Budapest,1989,Műegyetem Baráti Köre.Papírkötés , jó állapotban.
18543.

Rufpreis:
1 200 HUF

Papp László: Politika Humorba pácolva. Sztorik, viccek, anekdoták. Debrecen,1999,Ethnica kiadó,jó állapotban,papírkötés.
18544.

Rufpreis:
3 000 HUF

Péterbencze Anikó: Életmód ÉsTradíció 6."Kecele,kacó,zsámboki matyó" A női viseletváltozása Zsámbokon(1900-1990)Budapest,1990,MTA Néprajzi Kutató csoport kiadása.Jó állapotban,papírkötéses.
18545.

Rufpreis:
2 400 HUF

Molnár József- Julow Viktor: Kölcsey Ferenc Testamentoma. A Himnusz költőjének ismeretlen végrendelete. + az eredeti kézirat hasonmása. Kézirattár. Bp, 1983, Helikon- Európa. Papírkötésben, kissé foltos borítóval de egyébként jó állapotban. Megjelent 2700 példányban.
18547.

Rufpreis:
800 HUF

18550.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Endre: Ujabb Költeményei. Bp., 1855, Számvald Gyula.félvászon-kötés, szakadozott állapotban.
18551.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF