A III. Békéscsabai Nemzetközi Néprajzi Nemzetiségkutató Konferencia előadásai. I-III. kötet. Bp-Békéscsaba, 1986, Művelődési Minisztérium Nemzetiségi Önálló Osztálya. Kiadói papírkötésben.
Kasza Lajos: Egy menekült magyar állatorvos élete. I-II. köt. I. köt.: Budapesttől Washingtonig. II. köt.: Éveim Amerikában és Angliában. Bp., 1997-1998., Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Magyarország felfedezése sorozat 5 kötete. Csák Gyula: A szikföld sóhaja, Jócsik Lajos: Egy ország a csillagon, Fábián Katalin: A Mákoldi család, Berkovits György: Világváros határában. Varga Domonkos: Vizek könyve. Bp. 1972 Szépirodalmi Könyvkiadó,
Brian May-Patrick Moore-Chris Lintott: Bumm! A világegyetem teljes története. Ford.: Kovács Tamás, Regály Zsolt. Bp., 2007., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
Új lexikon 3 kötete: I., III., V.. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben teljes. Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott vászonkötésben
[Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága II-VI. kötet. (Hat kötetben.) II. rész I-II. kötet: A navarrai király kedvese. III. rész I-II. kötet: A szép Nancy csinyjei. IV. rész I-II. kötet: A vörös alsó kalandjai. V. rész I-II. kötet: A szerelem hatalma. VI. rész I-II. kötet: Szent Bertalan éje. Fordította Mártonffy Frigyes. Bp.,1868, Kertész József,231+240+163+151+178+186+200+208+224+312 p. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány kisebb folttal, a II. könyv II részében a 31-34. oldalaknál két lap kijár, V. könyv II. részében a 208. oldal sérült, az I. kötet I-II. rész (az első könyv) hiányzik, névbejegyzésekkel, névbélyegzőkkel ugyanattól a személytől. Első kiadás.
Az Érdekes Újság Dekameronja. IX. A Bíró Mihály munkája. Bp.,é.n.,Légrády-Testvérek, 311 p.+13 t. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
Egyetemes Magyar Encyclopaedia. III. köt. Szerk.: Török János. Kiadja Szent-István-Társulat. Pest, 1861., Emich Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos.
Egyetemes Magyar Encyclopaedia. II. köt. Szerk.: Török János. Kiadja Szent-István-Társulat. Pest, 1861., Emich Gusztáv. Korabeli kopott félvászon-kötésben, foltos.
Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítókban, kiadói kartontokban, jó állapotban. Hasonmás kiadás.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.