Song Ci: Egy kínai halottkém feljegyzései. (A bűnök elsöprésének összegyűjtött feljegyzései.) Xi yuan ji lu. A világ első igazságügyi orvostani kézikönyve 1247-ből. Kínai kuriózumok. Bp., 2013., Quattrocento Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Szlovákiai magyar írók anthológiája. (1938-1942.) Esterházy János gróf előszavával. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Könyv a költészetről. Emlékezés a "Nyugat" költőire. A verseket Szántó Tibor válogatta, a bevezetőt Czoma László, az előszót Keresztury Dezső írta. Bp., 1994., Magyar Bibliofil Társaság. Kiadói papírkötés.
Kádár János: Helyzetdalok. Bukarest, 1981, Kriterion. 87 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált példány!
Gazdag László: Útitársunk a térkép. Bp., 1969, Gondolat. 350 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 4100 példányban.
Donászy Ferenc: A vihar kelet felöl. Történeti regények a tatárjárás idejéből. A csúcshegyi vár és Fulkó lovag c. műveket tartalmazza. Sebők Imre rajzaival. Bp.,[1944], Hungária. Kiadói kopott félvászon-kötésben, kissé sérült kötéssel.
Molnár Ferenc: A farkas. Bp.,1912, Franklin. A borító rajza Falus Elek munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen egészen kis sérüléssel.