Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

Dr. Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. Bp., 1939, Stádium Rt.-ny., 252 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
17737.

Rufpreis:
1 200 HUF

Song Ci: Egy kínai halottkém feljegyzései. (A bűnök elsöprésének összegyűjtött feljegyzései.) Xi yuan ji lu. A világ első igazságügyi orvostani kézikönyve 1247-ből. Kínai kuriózumok. Bp., 2013., Quattrocento Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17738.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szlovákiai magyar írók anthológiája. (1938-1942.) Esterházy János gróf előszavával. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17739.

Rufpreis:
1 200 HUF

17740.

Rufpreis:
2 000 HUF

Campianu Tódor: Új erkölcs-javító intézmények. Nagyenyed, 1905., Nagyenyedi Könyvnyomda és Papírárugyár Rt. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés.
17741.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Töhötöm: Jezsuiták és szabadkőművesek. Szeged, 1990, Universum. Kiadói papírkötés.
17742.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kávéház-sirató. Törzshelyek, írók, műhelyek. Vál. és az összekötő szöveget írta: Erkei Edit. Bp.,[1995.],Officina Nova. Kiadói papírkötés.
17743.

Rufpreis:
1 200 HUF

Könyv a költészetről. Emlékezés a "Nyugat" költőire. A verseket Szántó Tibor válogatta, a bevezetőt Czoma László, az előszót Keresztury Dezső írta. Bp., 1994., Magyar Bibliofil Társaság. Kiadói papírkötés.
17744.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kádár János: Helyzetdalok. Bukarest, 1981, Kriterion. 87 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált példány!
17745.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gazdag László: Útitársunk a térkép. Bp., 1969, Gondolat. 350 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 4100 példányban.
17746.

Rufpreis:
4 000 HUF

Donászy Ferenc: A vihar kelet felöl. Történeti regények a tatárjárás idejéből. A csúcshegyi vár és Fulkó lovag c. műveket tartalmazza. Sebők Imre rajzaival. Bp.,[1944], Hungária. Kiadói kopott félvászon-kötésben, kissé sérült kötéssel.
17747.

Rufpreis:
1 400 HUF

Molnár Ferenc: A farkas. Bp.,1912, Franklin. A borító rajza Falus Elek munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen egészen kis sérüléssel.
17748.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF