Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

1903 Lampérth Géza: Deák Ferenc születésének századik évfordulóján. Deák Ferenc születésnapjának 100-ik évfordulója alkalmából Budapest székesfőváros közönsége, 1903. okt. 17. Bp., 1903, Székesfővárosi házinyomda, 10 p. Kiadói nemzetiszínű zsínórral fűzött papírkötés, foltos, a hátsó borító egyik sarkán sérülés, hiány.
17761.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kertész Mihály: A csengeri domb. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, belül az előzéklapnál javított, ajándékozási sorokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.
17762.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az Énekek Éneke. Szent Jeromos lain fordításában. Bp., 1941, Officina. Félvászon kötés, kötéstábla foltos, kisebb ázásnyomokkal.
17763.

Rufpreis:
1 200 HUF

17764.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ujváry Sándor: Dr. Talpig uriember. Bp., 1941, Arany János. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, néhány foltos lappal.
17765.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vágó Tibor: Barátom a testőröm. Őrző-védő kutyák szakosított kiképzése személy és vagyonvédelemre. Bp., 1994, Pro-Sec- Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17766.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, címlapon kisebb szakadással, utolsó egy-két lap (névmutatóból) hiányzik, helyenként kissé foltos lapokkal, laza kötéssel.
17767.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wilhelmine V. Hillern: És mégis jönni fog! Kolostori történet.I-II. kötet. Az Athenaeum olvasótára. Alexander Erzsi és Schanzer Margit fordítása. Bp, én., Athenaeum. Egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval és meglazult kötéssel.
17768.

Rufpreis:
1 000 HUF

Oberfrank Ferenc-Rékai Jenő: Drágakövek. 2. kiadás. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, volt könyvtári példány.
17769.

Rufpreis:
1 200 HUF

Thurzó Gábor: Belváros és vidéke. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17770.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jim Morrison: Amerikai ima. Jim Morrison versei. Válogatta és ford.: Földes László Hobo. Bp., 1993, Orpheusz-Új Mandátum. Kiadói papírkötés, borító és első néhány lap jobb alsó sarkában foltos.
17771.

Rufpreis:
1 200 HUF

17772.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF