A polgári átalakulásért. Emlékkötet Szabad György tiszteletére. (Szerk.: Gerő András) Bp., 2016, Közép- és kelet-európai történelem és társadalom kutatásért közalapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
Kőrösi Csoma Sándor levelesládája. Belia György és Szalai Anna (Sorozatszerkesztő) H.n. 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
György Lajos: Világjáró anekdoták. S. Kovács Kálmán rajzaival. Második kiadás. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 352 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Valló László: Emlékké válok magam is... Fekete István élete. A borító rajza Urai Erika munkája. Bp.,1986,Móra. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, első néhány lap hullámos.
Szabó Dezső: Panasz. Ujabb tanulmányok. Bp.,1923, Ferrum, 128+4 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a könyvtest kettévált, szakadozott, hiányos borítóval, címlap alsó sarkában hiányos.
Wilhelm Dilthey: Élmény és költészet. Három tanulmány. Az európai irodalom fejlődése. Novalis - Hölderlin. Ford. és bevezetéssel ellátta: Várkonyi Hildebrand. Ember és Természet. 8. Bp., 1923., Franklin. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, a szennylapokon ceruzás jegyzettel.