Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 434

17701.

Rufpreis:
1 000 HUF

17702.

Rufpreis:
1 600 HUF

17703.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benes László (szerk.): Magyar-tót zsebszótár. I. rész, magyar-tót rész. Pozsony, Bleier László Könyvkereskedő. Papírkötés, jó állapotban.
17704.

Rufpreis:
1 000 HUF

"Itt a Rádiólexikon!". Szerk.: Simonffy Géza. Budapest, 1964, Gondolat. Félvászon kötésben, kissé kopott, sarkánál meghajlott borítóval. Megjelent 7600 példányban.
17705.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weiler Katalin: Ferge Zsuzsa. Nem cserélek elveket. Életút-beszélgetések. Bp, 2016, Noran Libro. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban. Ferge Zsuzsa által dedikált példány.
17706.

Rufpreis:
2 400 HUF

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Összeállította: Radó Antal. Bp., én., Lampel R. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.Kopott borítóval, meglazult kötéssel, helyenként gyűrött lapokkal. Az első lap kiszakadt.
17707.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komáromi János: Régi ház az országútnál. Komáromi János munkái gyűjteményes kiadás. I. Bp., én., Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. A szerző által aláírt.
17708.

Rufpreis:
1 200 HUF

Beöthy Zsigmond: Követválasztás. Eredeti politicai vígjáték 3 szakaszban. Pápa, 1844. ref. főisk. 94p . + 1. Későbbi aranyozott félvászon kötésben
17709.

Rufpreis:
5 000 HUF

B. M. Bower: A dörgő madár. Pesti Hírlap Könyvek. Bp., 1941, Légrády. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
17710.

Rufpreis:
1 400 HUF

Anatole France: Virágfakadás. Ford.: Szini Gyula. Bp., 1921, Kultura Könyvkiadó. 142 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17711.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kis magyarok verses könyve. Elemi iskolások részére. Napjaink haza fias költői terméséből közrebocsájtja a Magyar Nemzeti Szövetség, 46+2 p. Kiadói papírkötés.
17712.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF