Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Beschreibung:

Voinovich Géza: Magyar mondák világa. Király-mondák és legendák. Fáy Dezső rajzaival. Bp., én., Révai, 119+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra