Voinovich Géza: Magyar mondák világa. Király-mondák és legendák. Fáy D... https://www.darabanth.com/de/399-Fernauktion/399.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/Voinovich-Geza-Magyar-mondak-vilaga-Kiraly-mondak-es-legendak-Fay-Dezso-rajzaival-Bp-~II2436058
2436058
17807
399
Rufpreis:
1 400 HUF 3,79 EUR , 4,38 USD
Beschreibung: Voinovich Géza: Magyar mondák világa. Király-mondák és legendák. Fáy Dezső rajzaival. Bp., én., Révai, 119+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
: ra