Psenyeczki Nagy Sándor: Önoktatási vezérkönyv az angol nyelv tanulására levelekben Robertson T. tanmódja szerint. 23 - 30. levél. (43-44.-58-59. lecke.) Debrecen, 1873., Városi Könyvnyomda-ny., 2+547-786 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.