Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Kölcsey Ferenc versei. Bp., 1889., Franklin. Ötödik kiadás. A költő arcképével. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó szennylappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras