Nem úgy van most, mint volt régen! Eredeti sehol nem közlött adomák és mondák gyűjteménye, egy vén diák naplójából. Közli: Garam. Pest, 1860, Emich Gusztáv. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.