Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

11

Beschreibung:

Nem úgy van most, mint volt régen! Eredeti sehol nem közlött adomák és mondák gyűjteménye, egy vén diák naplójából. Közli: Garam. Pest, 1860, Emich Gusztáv. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf