Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Olvashatatlan jelzéssel: Faluvég. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 13x17 cm
10517.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, magyar grafikus feltehetően 1920-as v. 30-as évekbeli alkotása: Róma, Castel S. Angelo (Angyalvár). Rézkarc, papír, 25×30,5 cm
10518.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Piac. Rézkarc, papír, paszpartuban, apró foltokkal és gyűrődéssel, 14×15 cm
10519.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Rőzsehordó. Olaj, vászon. Sérült, díszes neobarokk stílusú fa keretben,  60x80 cm
10520.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Olvashatatlan jelzéssel (... Iván?): Budai látkép. Színes rézkarc, papír, 20x37 cm
10521.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Olvashatatlan jelzéssel: Cséplés. Olaj, kartonon, sérült. Fa keretben, 32x42,5 cm
10522.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Díszes, neobarokk stílusú fa keretben, 50x69,5 cm
10523.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki utca. Olaj, karton, díszes fa keretben, 13x9 cm
10524.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Napraforgók. Gouache, linómetszet, papír, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 50x35 cm
10525.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Csónak a tavon (Balaton?). Olaj, vászon, jelzett. Díszes, neobarokk stílusú, kissé sérült fa keretben, 29,5x39,5 cm
10526.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Olvashatatlan jelzéssel: Utca figurával. Akvarell, papír, paszpartuban, 21x9 cm
10527.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Levelek. Vegyes technika, vászon, kartonon, vetemedett. F keretben, 29,5x49 cm
10528.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF