Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2203033
10517
375
Olvashatatlan jelzéssel: Faluvég. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 13x17 cm 2195085
10518
375
Olvashatatlan jelzéssel, magyar grafikus feltehetően 1920-as v. 30-as évekbeli alkotása: Róma, Castel S. Angelo (Angyalvár). Rézkarc, papír, 25×30,5 cm
2195086
10519
375
Olvashatatlan jelzéssel: Piac. Rézkarc, papír, paszpartuban, apró foltokkal és gyűrődéssel, 14×15 cm 2195041
10520
375
26000
Olvashatatlan jelzéssel: Rőzsehordó. Olaj, vászon. Sérült, díszes neobarokk stílusú fa keretben, 60x80 cm
2194940
10521
375
3400
Olvashatatlan jelzéssel (... Iván?): Budai látkép. Színes rézkarc, papír, 20x37 cm 2199268
10522
375
Olvashatatlan jelzéssel: Cséplés. Olaj, kartonon, sérült. Fa keretben, 32x42,5 cm 2199271
10523
375
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Díszes, neobarokk stílusú fa keretben, 50x69,5 cm
2199186
10524
375
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki utca. Olaj, karton, díszes fa keretben, 13x9 cm 2199013
10525
375
Olvashatatlan jelzéssel: Napraforgók. Gouache, linómetszet, papír, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 50x35 cm
2193504
10526
375
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Csónak a tavon (Balaton?). Olaj, vászon, jelzett. Díszes, neobarokk stílusú, kissé sérült fa keretben, 29,5x39,5 cm
2193511
10527
375
Olvashatatlan jelzéssel: Utca figurával. Akvarell, papír, paszpartuban, 21x9 cm
2195591
10528
375
Olvashatatlan jelzéssel: Levelek. Vegyes technika, vászon, kartonon, vetemedett. F keretben, 29,5x49 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF