Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2201219
10421
375
Somlai Vilma (1938-2007): Szölődombokról. Linómetszet, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, hátoldalán pecséttel is jelzett, lap szélén apró szakadásokkal, 20×20 cm
2201215
10422
375
Somlai Vilma (1938-2007): Táj. Linómetszet, papír, paszpartuban, hátoldalán pecséttel jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével, 20×20 cm
2126098
10423
375
Somlai Vilma (1938-2007): Vár. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 53x36 cm
2126211
10424
375
Somogyi János (angyalföldi) (1928-2010): Teliholdas este. Olaj, farost, 50x70 cm
2196741
10425
375
Sorok jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Kissé sérült díszes fa keretben, 50x40 cm 2195021
10426
375
Sostarics Lajos (1896-1968): Budapest, Vár az 1950-es években. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 21x30 cm
2195024
10427
375
15000
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, Kaszás u. tus papír, jelzett, 22x28 cm Kartonra kasírozva
2197349
10428
375
Stáhl jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, 58,5x47 cm
2195062
10429
375
Stassen E jelzéssel: Csendélet. Ceruza, papír, körbevágva, hátoldalán is jelzett. 24x29,5 cm
2017709
10430
375
2196947
10431
375
Stefanits Jenő (?-?): Tópart. Vászonkép, kartonra kasírozva, jelzett és datált (192...?). Díszes, kopott üvegezett fa keretben, 16x25 cm
2201207
10432
375
Stettner Béla (1928-1984): Szigliget. Rézkarc, papír, lap szélén szakadással, jelzett, 29,5×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF