Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Somlai Vilma (1938-2007): Szölődombokról. Linómetszet, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, hátoldalán pecséttel is jelzett, lap szélén apró szakadásokkal, 20×20 cm
10421.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Táj. Linómetszet, papír, paszpartuban, hátoldalán pecséttel jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével, 20×20 cm
10422.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Vár. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 53x36 cm
10423.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somogyi János (angyalföldi) (1928-2010): Teliholdas este. Olaj, farost, 50x70 cm
10424.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Sorok jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Kissé sérült díszes fa keretben, 50x40 cm
10425.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Sostarics Lajos (1896-1968): Budapest, Vár az 1950-es években. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 21x30 cm
10426.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, Kaszás u. tus papír, jelzett, 22x28 cm Kartonra kasírozva
10427.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Stáhl jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, 58,5x47 cm
10428.

Rufpreis:
5 000 HUF

Stassen E jelzéssel: Csendélet. Ceruza, papír, körbevágva, hátoldalán is jelzett. 24x29,5 cm
10429.

Rufpreis:
2 000 HUF

10430.

Rufpreis:
10 000 HUF

Stefanits Jenő (?-?): Tópart. Vászonkép, kartonra kasírozva, jelzett és datált (192...?). Díszes, kopott üvegezett fa keretben, 16x25 cm
10431.

Rufpreis:
1 600 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Szigliget. Rézkarc, papír, lap szélén szakadással, jelzett, 29,5×39 cm
10432.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF