Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Rudnay (?) jelzéssel: Piknik. Olaj, fa, díszes neobarokk stílusú fa keretben, 25x19 cm
10397.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rudnay jelzéssel: Első tavaszi nap. Tus, karton, foltos, hátoldalán Dr. Völgyessy Ferenc gyűjteménye bélyegzővel. Üvegezett, kopott fa keretben, 15×24 cm
10398.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10399.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sándor Mátyás: Cannes. Akvarell, papír. Jelzett. 14x21 cm Üvegezett keretben
10400.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sándorfi jelzéssel: Csendélet gyümölcsökkel. Olaj, karton, 23,5×32 cm
10401.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Sassy jelzéssel: Férfi portré. Pasztell, papír, szakadással, ragasztóval, 46,5x35 cm
10402.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Schauer jelzéssel: Ház a fák mögött. Vegyes technika, karton, paszpartuban, 19x15 cm
10403.

Rufpreis:
3 000 HUF

Scheiber jelzéssel: Cigarettázó akt. Vegyes technika, papír, sérült. 88×59,5 cm
10404.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Scheiber jelzéssel: Forgatag. Vegyes technika, papír, sérült. 62×44,5 cm
10405.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
23

Scheiber jelzéssel: Hölgy. Olaj, papír. 42×29,5 cm
10406.

Rufpreis:
8 000 HUF
25

Scheiber jelzéssel: Ligetben. Olaj, karton. 32×27,5 cm
10407.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
29

Scheiber jelzéssel: Férfi arc. Ceruzal, papír, hajtásnyommal, lap szélénél sérült, 40,5x30,5 cm
10408.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF