Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2201444
10385
375
Réti Mátyás (1922-2002): Szentendre. Színes linómetszet, karton, jelzett, 28×36 cm 2026157
10386
375
28000
Révfy István: (?-?): Rákoscsabai utcarészlet. Olaj, karton, jelzett, újszerű keretben, 50×60 cm
2197457
10387
375
Rézmán Gyula (1911-196?): Fiatal férfi portréja (önarckép?). Szén, papír, jelzett és datált (1941. június 2.) üvegezett fa keretben, 31x22,5 cm 2203466
10388
375
Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt kendőben. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24x15 cm 2203036
10389
375
Rippl jelzéssel: Virágok közt. Olaj, papír. 38,5×28 cm 2155382
10390
375
Victor Roman (?-?): 1986. Tasiszta kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), enyhén hullámos 32,5×24,5 cm
2199786
10391
375
Romvári Márton (1975-): Cím nélkül. Toll, papír, jelzett és datált (Romvári Márton 2004), üveg mögött, 10×9 cm 2203389
10392
375
Rónai jelzéssel: Télen. Vegyes technika, karton, hátoldalán vázlattal. Üvegezett fa keretben. 29×39 cm 2195783
10393
375
Róna jelzéssel: Mesevilág. Vegyes technika, vászon, sérült. 70x100 cm 2188874
10394
375
Roth Miklós (?-): Elefántok. Olaj, karton, 70×43 cm
1985460
10395
375
30000
Rozsda Endre (1913-1999): Műterem. Olaj, vászon, jelzés nélkül, restaurált, 80×60 cm 1854062
10396
375
Rudnay Gyula (1878-1957): Lovas a pusztában. Rézkarc, papír, későbbi levonat, jelzés nélkül, 18×14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF