Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Réti Mátyás (1922-2002): Szentendre. Színes linómetszet, karton, jelzett, 28×36 cm
10385.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Révfy István: (?-?): Rákoscsabai utcarészlet. Olaj, karton, jelzett, újszerű keretben,  50×60 cm
10386.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rézmán Gyula (1911-196?): Fiatal férfi portréja (önarckép?). Szén, papír, jelzett és datált (1941. június 2.) üvegezett fa keretben, 31x22,5 cm
10387.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt kendőben. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24x15 cm
10388.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rippl jelzéssel: Virágok közt. Olaj, papír. 38,5×28 cm
10389.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
32

Victor Roman (?-?): 1986. Tasiszta kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), enyhén hullámos 32,5×24,5 cm
10390.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Romvári Márton (1975-): Cím nélkül. Toll, papír, jelzett és datált (Romvári Márton 2004), üveg mögött, 10×9 cm
10391.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rónai jelzéssel: Télen. Vegyes technika, karton, hátoldalán vázlattal. Üvegezett fa keretben. 29×39 cm
10392.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
10

Róna jelzéssel: Mesevilág. Vegyes technika, vászon, sérült. 70x100 cm
10393.

Rufpreis:
6 000 HUF

Roth Miklós (?-): Elefántok. Olaj, karton, 70×43 cm
10394.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rozsda Endre (1913-1999): Műterem. Olaj, vászon, jelzés nélkül, restaurált, 80×60 cm
10395.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Rudnay Gyula (1878-1957): Lovas a pusztában. Rézkarc, papír, későbbi levonat, jelzés nélkül, 18×14 cm
10396.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF