Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2201098
375
Képek Hajdu-Bihar megye életéből. 1945-1965 12 db rézkarcot tartalmazó mappa Mata János, Gönczi Béla, Váczi András és mások munkái. 28x42 cm 2195777
10001
375
Aba jelzéssel: Ülő női akt. Lavírozott tus, papír,. 42,5x29 cm 2193401
10002
375
11000
Amos jelzéssel: Utcán. Olaj, karton, fa keretben 39x29 cm 2196751
10003
375
Anna jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, sérült. 61×46 cm
1620558
10004
375
Anna jelzéssel: Arcok a múltból. Akril, papír, 50×64 cm
2201734
10005
375
Antal Ilona (1932-2004): Pitypang. Fametszet, papír, jelzett (paszpartu által takarva), 33x22 cm
2197601
10006
375
4600
Antal Irén (1903-1999): Ártéri táj. Akvarell, pasztell, papír, paszpartuban jelzett és datált (Antal Irén1969) 26×36 cm
2201787
10007
375
Artner Margit(1954-): Rák. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/41), kissé foltos, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzővel. 11,5x8 cm 2201790
10008
375
Artner Margit(1954-): Bika. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/41), kissé foltos, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzővel. 11,5x8 cm 2201455
10009
375
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Erdőgazdaság udvara. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, 20×24,5 cm 2201450
10010
375
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Nagymaros. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, körbevágva, 20×33 cm 2197908
10011
375
Babos László (1947-): Műemlék. Olaj, farost, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, fa keretben, 60x88 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF