Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2197901
10193
375
Imre István (1918-1983): Játszó fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, lap alja enyhén foltos, üvegezett fa keretben, 38x29 cm
2201677
10194
375
Iván Szilárd (1912-1988): Eső után. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 29×38 cm
2180252
10195
375
Iványi Ödön (1918-1985): Hegycsúcs. Akvarell, papír, jelzett, kis beszakadásokkal, 43x60 cm
2204983
10196
375
W. James jelzéssel: Konstruktivista táj. Akril, farost. Jelzett. 39x49 cm
2201494
10197
375
Janka jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon, keret nélkül, 24,5x54 cm 2201499
10198
375
Janka jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon, keret nélkül, 24x54 cm 2202193
10199
375
JB jelzéssel: Alakok. Olaj, vászon, 45x35 cm 2198234
10200
375
6500
2198436
10201
375
2092524
10202
375
2124151
10203
375
15000
2193496
10204
375
K jelzéssel. Tanya. Olaj, fa. Díszes, neobarokk stílusú, kissé sérült fa keretben, 24x33,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF