Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Imre István (1918-1983): Játszó fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, lap alja enyhén foltos, üvegezett fa keretben, 38x29 cm
10193.

Rufpreis:
4 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Eső után. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 29×38 cm
10194.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iványi Ödön (1918-1985): Hegycsúcs. Akvarell, papír, jelzett, kis beszakadásokkal, 43x60 cm
10195.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

W. James jelzéssel: Konstruktivista táj. Akril, farost. Jelzett. 39x49 cm
10196.

Rufpreis:
10 000 HUF

Janka jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon, keret nélkül, 24,5x54 cm
10197.

Rufpreis:
3 000 HUF
21

Janka jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon, keret nélkül, 24x54 cm
10198.

Rufpreis:
3 000 HUF

JB jelzéssel: Alakok. Olaj, vászon, 45x35 cm
10199.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10200.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10201.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10202.

Rufpreis:
12 000 HUF

10203.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

K jelzéssel. Tanya. Olaj, fa. Díszes, neobarokk stílusú, kissé sérült fa keretben, 24x33,5 cm
10204.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF