Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2165197
10289
375
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, apró sérüléssel, jelzett, számozott (22/40), datált (1990). 45,5x34 cm 2165201
10290
375
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, apró sérüléssel, jelzett, számozott (22/40), datált (1990). 45,5x34 cm 2198509
10291
375
4200
Márton József (1950-2003): Dunántúli patak. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész autográf címkéjével, 40×60 cm 2175397
10292
375
Márton Lajos (1891-1953): Pihenő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17,5×22,5 cm
2165744
10293
375
Massimo jelzéssel: Portré. Olaj, papír, datált (Roma 15 giugno 1970), kartonra kasírozva, kopott fa keretben, 33×23,5 cm 2127138
10294
375
2202988
10295
375
4200
Mayer B. jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, karton. Díszes, üvegezett fa keretben, 25×32,5 cm
2087857
10296
375
2199591
10297
375
MCP jelzéssel: Arckép. Ceruza, papír, sérült, 43x30,5 cm
2176925
10298
375
MCP jelzéssel: Ipari táj. Linómetszet, papír. Üvegezett fa keretben. 17×26,5 cm 2199292
10299
375
Mednyánszky jelzéssel: Vízparti erdő. Olaj, vászon. Díszes, neobarokk stílusú, kissé sérült fa keretben, 50x73 cm 2199764
10300
375
Mednyánszky jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett, kopott fa keretben, 21,5x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF