Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, apró sérüléssel, jelzett, számozott (22/40), datált (1990). 45,5x34 cm
10289.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, apró sérüléssel, jelzett, számozott (22/40), datált (1990). 45,5x34 cm
10290.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Márton József (1950-2003): Dunántúli patak. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész autográf címkéjével, 40×60 cm
10291.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Márton Lajos (1891-1953): Pihenő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 17,5×22,5 cm
10292.

Rufpreis:
8 000 HUF

Massimo jelzéssel: Portré. Olaj, papír, datált (Roma 15 giugno 1970), kartonra kasírozva, kopott fa keretben, 33×23,5 cm
10293.

Rufpreis:
1 000 HUF

10294.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mayer B. jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, karton. Díszes, üvegezett fa keretben, 25×32,5 cm
10295.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10296.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

MCP jelzéssel: Arckép. Ceruza, papír, sérült, 43x30,5 cm
10297.

Rufpreis:
2 000 HUF

MCP jelzéssel: Ipari táj. Linómetszet, papír. Üvegezett fa keretben. 17×26,5 cm
10298.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Vízparti erdő. Olaj, vászon. Díszes, neobarokk stílusú, kissé sérült fa keretben, 50x73 cm
10299.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Mednyánszky jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett, kopott fa keretben, 21,5x30 cm
10300.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF