Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

E. von Lankisch jelzéssel, feltehetően 1900-1920 körül: Ciklámen. Akvarell, papír, sérült, körbevágva, vékony kartonra kasírozva, ca. 33x26,5 cm
10277.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

id. Lelkes István (1908-2000): Ló és lovas. Szén, karton, foltos, jelzett, ajándékozási sorokkal, keretben. 30,5x44 cm
10278.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10279.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lina Lentini jelzéssel: Szobabelső gyerekággyal. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 67,5x48 cm
10280.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Lepizsán Fékics Zita (1936-): Csíksomlyó. Olaj, farost, jelzett, fa keretben 35x26 cm
10281.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Curt Liebich (1868-1937): Kristiania (Oslo, Norvégia). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, balra lent a N.D.L., azaz Norddeutscher Lloyd logó szárazbélyegzővel, 10x14,5 cm / Curt Liebich (1868-1937): Kristiania (Oslo, Norway). Etching, paper, signed on the etching, in the bottom left corner with N.D.L (Norddeutscher Lloyd Bremen) logo, 10x14,5 cm
10282.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lossonczy Tamás (1904-2009): Ketten. Akvarell, papír, jelzett, 21×29,5 cm
10283.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lossonczy Tamás (1904-2009): Arc. Akvarell, papír, jelzett, 29,5×21 cm
10284.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lotz jelzéssel: Férfi szivarral. Olaj, vászon, fa keretben, 80x50 cm
10285.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Férfi portré. Ceruza, papír, jelzett, lapméret: 11,5×8,5 cm
10286.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Lunczer Anikó (1942- ): Tanyák. Linómetszet, papír, jelzett és datált (1981), próbanyomat. Képzőművészeti Alap bélyegzővel, mely szerint 100 példány sokszorosításra engedélyezve. Lap teteje sérült, metszet ép. 14×45,5 cm
10287.

Rufpreis:
1 600 HUF

Makra János (1920-1991): Vízparton. Tempera, farost, jelzett. Hátoldalon autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, 55×70 cm.
10288.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF