Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2183321
10277
375
3400
E. von Lankisch jelzéssel, feltehetően 1900-1920 körül: Ciklámen. Akvarell, papír, sérült, körbevágva, vékony kartonra kasírozva, ca. 33x26,5 cm
2201186
10278
375
id. Lelkes István (1908-2000): Ló és lovas. Szén, karton, foltos, jelzett, ajándékozási sorokkal, keretben. 30,5x44 cm
2112059
10279
375
2179595
10280
375
14000
Lina Lentini jelzéssel: Szobabelső gyerekággyal. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 67,5x48 cm
2193399
10281
375
Lepizsán Fékics Zita (1936-): Csíksomlyó. Olaj, farost, jelzett, fa keretben 35x26 cm 2197292
10282
375
Curt Liebich (1868-1937): Kristiania (Oslo, Norvégia). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, balra lent a N.D.L., azaz Norddeutscher Lloyd logó szárazbélyegzővel, 10x14,5 cm / Curt Liebich (1868-1937): Kristiania (Oslo, Norway). Etching, paper, signed on the etching, in the bottom left corner with N.D.L (Norddeutscher Lloyd Bremen) logo, 10x14,5 cm
2185878
10283
375
Lossonczy Tamás (1904-2009): Ketten. Akvarell, papír, jelzett, 21×29,5 cm 2185882
10284
375
Lossonczy Tamás (1904-2009): Arc. Akvarell, papír, jelzett, 29,5×21 cm 2196560
10285
375
Lotz jelzéssel: Férfi szivarral. Olaj, vászon, fa keretben, 80x50 cm
2172841
10286
375
4800
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Férfi portré. Ceruza, papír, jelzett, lapméret: 11,5×8,5 cm 2201231
10287
375
Lunczer Anikó (1942- ): Tanyák. Linómetszet, papír, jelzett és datált (1981), próbanyomat. Képzőművészeti Alap bélyegzővel, mely szerint 100 példány sokszorosításra engedélyezve. Lap teteje sérült, metszet ép. 14×45,5 cm 2201099
10288
375
36000
Makra János (1920-1991): Vízparton. Tempera, farost, jelzett. Hátoldalon autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, 55×70 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF