Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2198194
10301
375
22000
Meggyes László (1928-2003): Házak vízparton (Tisza Szolnoknál?). Olaj, farost jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 60×75 cm 1970722
10302
375
11000
2197340
10303
375
Mészáros jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, 50,5x56,5 cm
2199818
10304
375
95000
Misch Ádám (1935-1995): Tárgyak (konstruktivista kompozíció). Olaj, kréta, ceruza, farost, jelzett (Misch), hátoldalán is jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1978-79 körül. 70×60 cm.
2198247
10305
375
28000
Miskei László (1937-2015): Konstruktivista csendélet. Olaj, fa, jelzett, jobb felső sarka sérült. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, 46×46 cm 2203458
10306
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Na gyere csak! Kis szériás ofszet, papír, 23x17 cm 2203460
10307
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Színpadon. Kis szériás ofszet, papír, 23x17 cm 2203463
10308
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Vívók. Kis szériás ofszet, 20x28,5 cm 2201335
10309
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Reggel, Kis szériás ofszet, papír, 23x17 cm 2201338
10310
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony. Kis szériás ofszet, papír, 23x17 cm 2201330
10311
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Ilusztráció. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 12×8,5 cm 2201333
10312
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Ilusztráció. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 12×8,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF