Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2110960
10109
375
28000
Erdős László (1921-1999): Tihany. Olaj, farost. Jelzett. 72x48 cm Keretben.
2199269
10110
375
4600
Farkas jelzéssel: Táj. Olaj, vászon. Fa keretben, 46x61 cm
2199558
10111
375
Farkas jelzéssel: Portrék. Akvarell, papír, hajtásnyommal, jobb alsó sarka sérült, 29x43 cm
1928685
10112
375
2027445
10113
375
2193408
10114
375
Fazekas (?) Károly jelzéssel: Olvasó öreg. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben, 16x22 cm
2198425
10115
375
11000
fe. Ll. '98 jelzéssel: Portré. Olaj, karton, 59,5×37 cm 2198423
10116
375
11000
fe. Ll. '95 jelzéssel: Alakok. Olaj, karton, 38×54 cm 2199573
10117
375
Fe. ll jelzéssel: Káosz. Vegyes technika, papír, 30x30 cm 2198421
10118
375
11000
fe. Ll. '95 jelzéssel: Maszk. Olaj, papír, 70×47 cm 2182603
10119
375
14000
fe. Ll. '98 jelzéssel: Kompozíció rózsaszínben. Olaj, akvarell, papír, 50×70 cm 2198496
10120
375
11000
Fényes Adolf (1867-1945), Zádor István (1882-1963): Fiatal pár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF