Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Erdős László (1921-1999): Tihany. Olaj, farost. Jelzett. 72x48 cm Keretben.
10109.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Farkas jelzéssel: Táj. Olaj, vászon. Fa keretben, 46x61 cm
10110.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Farkas jelzéssel: Portrék. Akvarell, papír, hajtásnyommal, jobb alsó sarka sérült, 29x43 cm
10111.

Rufpreis:
1 600 HUF

10112.

Rufpreis:
3 000 HUF

10113.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fazekas (?) Károly jelzéssel: Olvasó öreg. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben, 16x22 cm
10114.

Rufpreis:
2 000 HUF

fe. Ll. '98 jelzéssel: Portré. Olaj, karton, 59,5×37 cm
10115.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

fe. Ll. '95 jelzéssel: Alakok. Olaj, karton, 38×54 cm
10116.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Fe. ll jelzéssel: Káosz. Vegyes technika, papír, 30x30 cm
10117.

Rufpreis:
3 000 HUF

fe. Ll. '95 jelzéssel: Maszk. Olaj, papír, 70×47 cm
10118.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

fe. Ll. '98 jelzéssel: Kompozíció rózsaszínben. Olaj, akvarell, papír, 50×70 cm
10119.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
9

Fényes Adolf (1867-1945), Zádor István (1882-1963): Fiatal pár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett  fakeretben, 27×19 cm
10120.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF