Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1989357
10121
375
Finta Edit (1945 - ): Petőfi Sándor: Az Apostol. Rézkarc, papír, jelzett. 28x14 cm 2193626
10122
375
Földes Imre (1881-1948): E. Krickeberg: A professzor felesége könyvborító terv. Akvarell, papír, jelzett, 13x16 cm
2195780
10123
375
Frank jelzéssel: Merengő. Lavírozott tus, papír, kartonra kasírozva, lap teteje sérült. Sérült fa keretben 29x22,5 cm
2196748
10124
375
Frank jelzéssel: Női portré (tanulmány). Akvarell, papír. 48×31,5 cm
2201162
10125
375
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció szürkében. Szitanyomat, papír, jelzett, gyűrődéssel, kis tollfoltokkal, 50x35 cm
2201161
10126
375
Frank Magda (1914-1997): Kék-fekete kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 50x35 cm
2204424
10127
375
Fray János 1933 jelzéssel: Lankás táj. Akvarell, papír. Jelzett. 24x33 cm 2199584
10128
375
Fried jelzéssel: 2 db portré. Ceruza, papír, egyik foltos és sérült, 29,5x21 cm
2198012
10129
375
Füri Gábor (1955-): Fókák tánca. Tempera, papír, jelzés nélkül, üveg mögött, 28x41 cm
2195075
10130
375
Gaál Imre Péter (1921-2013): Tükröződés (Portré). Olajtempera, plextol, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, farost felső része vágott, 37x54 cm 2195097
10131
375
15000
Gaál Imre Péter (1921-2013): Városrészlet (Vác vagy környéke). Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 50x70 cm 2203450
10132
375
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Halász, fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 24x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF