Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Finta Edit (1945 - ): Petőfi Sándor: Az Apostol. Rézkarc, papír, jelzett. 28x14 cm
10121.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Földes Imre (1881-1948): E. Krickeberg: A professzor felesége könyvborító terv. Akvarell, papír, jelzett, 13x16 cm
10122.

Rufpreis:
2 400 HUF

Frank jelzéssel: Merengő. Lavírozott tus, papír, kartonra kasírozva, lap teteje sérült. Sérült fa keretben 29x22,5 cm
10123.

Rufpreis:
3 000 HUF

Frank jelzéssel: Női portré (tanulmány). Akvarell, papír. 48×31,5 cm
10124.

Rufpreis:
3 000 HUF

10125.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Frank Magda (1914-1997): Kék-fekete kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 50x35 cm
10126.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Fray János 1933 jelzéssel: Lankás táj. Akvarell, papír. Jelzett. 24x33 cm
10127.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fried jelzéssel: 2 db portré. Ceruza, papír, egyik foltos és sérült, 29,5x21 cm
10128.

Rufpreis:
1 600 HUF

Füri Gábor (1955-): Fókák tánca. Tempera, papír, jelzés nélkül, üveg mögött, 28x41 cm
10129.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gaál Imre Péter (1921-2013): Tükröződés (Portré). Olajtempera, plextol, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, farost felső része vágott, 37x54 cm
10130.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gaál Imre Péter (1921-2013): Városrészlet (Vác vagy környéke). Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 50x70 cm
10131.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Halász, fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 24x18 cm
10132.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF