Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2195464
10145
375
22000
Gera Éva(1923-1996): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 60x35 cm Keretben. 1982276
10146
375
13000
Gera Éva (1923-1996): Asztali csendélet, olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm 2198442
10147
375
6500
Gerő András (1936-): Buda, Pagony utca. Gouache, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán feliratozott, 22,5x31,5 cm 2201474
10148
375
Domenico Gnoli (1933-1970): Női fej. Litográfia, papír, jelzés nélkül, genfi Krugier galéria címkéjével, 32×48 cm 2196659
10149
375
Göldner Tibor (1929-): Csendélet. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 50×70 cm 2194908
10150
375
Göllner Miklós (1902-1977): Kikötő. Rézkarc, papír, jelzett. Göllner Miklós rézkarcai igen ritkák, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. 9,5×14,5 cm 2196963
10151
375
15000
Gross Arnold (1929-2015): Tbilisi régi városrész, Grúzia. Rézkarc, karton, foltos, jelzett, üvegezett fa keretben, 27×50 cm 2203025
10152
375
Gulácsy jelzéssel: Találkozás. Olaj, karton. 29×20,5 cm 2195615
10153
375
Gulácsy jelzéssel: Portré. Vegyes technika, papír. Sérült üvegezett keretben, 28,5x23 cm 2198994
10154
375
Gulyás Dénes (1927-2003): Rózsa. Akvarell, papír, jelzett és datált (Gulyás 1977), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 39x48 cm 2135404
10155
375
40000
Gulyás Dénes (1927-2003): Karnevál. Akril, farost, jelzés nélkül, 60x60 cm
2177144
10156
375
Gyenes jelzéssel: Fiatal lány. Szén, papír, 51x41,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF