Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Gera Éva(1923-1996): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 60x35 cm Keretben.
10145.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Gera Éva (1923-1996): Asztali csendélet, olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×60 cm
10146.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Gerő András (1936-): Buda, Pagony utca. Gouache, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán feliratozott, 22,5x31,5 cm
10147.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Domenico Gnoli (1933-1970): Női fej. Litográfia, papír, jelzés nélkül, genfi Krugier galéria címkéjével, 32×48 cm
10148.

Rufpreis:
10 000 HUF

Göldner Tibor (1929-): Csendélet. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 50×70 cm
10149.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Göllner Miklós (1902-1977): Kikötő. Rézkarc, papír, jelzett. Göllner Miklós rézkarcai igen ritkák, tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. 9,5×14,5 cm
10150.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Tbilisi régi városrész, Grúzia. Rézkarc, karton, foltos, jelzett, üvegezett fa keretben, 27×50 cm
10151.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
21

Gulácsy jelzéssel: Találkozás. Olaj, karton. 29×20,5 cm
10152.

Rufpreis:
6 000 HUF
22

Gulácsy jelzéssel: Portré. Vegyes technika, papír. Sérült üvegezett keretben, 28,5x23 cm
10153.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gulyás Dénes (1927-2003): Rózsa. Akvarell, papír, jelzett és datált (Gulyás 1977), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 39x48 cm
10154.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gulyás Dénes (1927-2003): Karnevál. Akril, farost, jelzés nélkül, 60x60 cm
10155.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Gyenes jelzéssel: Fiatal lány. Szén, papír, 51x41,5 cm
10156.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF