Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2057331
10169
375
3200
Havasi Szilvia (1982-): Őszi séta. Akril, vászon, jelzett, 18 x 24 cm
2057330
10170
375
Havasi Szilvia (1982-): Színes vitorlák. Akril, farost, jelzett, 24 x 32 cm 2057333
10171
375
Havasi Szilvia (1982-): Kavalkád. Akril, vászon, jelzett, 20 x 25 cm
2203022
10172
375
Hegyi jelzéssel. Lovasszán. Vegyes technika, papír. Jelzett, Üvegezett keretben. 26x32 cm 2203023
10173
375
Hegyi jelzéssel. Ökrösfogat. Vegyes technika, papír. Jelzett, Üvegezett keretben. 26x32 cm 1135675
10174
375
2198434
10175
375
4800
2201163
10176
375
26000
Hencze Tamás (1938-2018): Sárga kompozíció. Szitanyomat, jelzés nélkül, 34x29 cm
2116154
10177
375
13000
2198462
10178
375
11000
Herczeg János (?-): Cavtati úszók, 1986 (Jugoszlávia). Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50x70 cm. / János Herczeg (?-): Swimmers in Cavtat, 1986 (Yugoslavia, now Croatia). Oil on panel. Signed, with autogaph description on the back. Framed, 50x70 cm. 2196744
10179
375
Herczeg Márton (?-): Arany csillagok a földön. Olaj, vegyes technika, karton, jelzett. Hátoldali címke szerint Esztergomi Képzőművészkörben készült 1986-ban. Fa keretben. 69×49 cm
2203551
10180
375
Frank jelzéssel. Sárga-barna kompozíció. Olaj, papír, 42×29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF