Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Havasi Szilvia (1982-): Őszi séta. Akril, vászon, jelzett, 18 x 24 cm
10169.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Havasi Szilvia (1982-): Színes vitorlák. Akril, farost, jelzett, 24 x 32 cm
10170.

Rufpreis:
10 000 HUF

Havasi Szilvia (1982-): Kavalkád. Akril, vászon, jelzett, 20 x 25 cm
10171.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hegyi jelzéssel. Lovasszán. Vegyes technika, papír. Jelzett, Üvegezett keretben. 26x32 cm
10172.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hegyi jelzéssel. Ökrösfogat. Vegyes technika, papír. Jelzett, Üvegezett keretben. 26x32 cm
10173.

Rufpreis:
3 000 HUF

10174.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10175.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hencze Tamás (1938-2018): Sárga kompozíció. Szitanyomat, jelzés nélkül, 34x29 cm
10176.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10177.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Herczeg János (?-): Cavtati úszók, 1986 (Jugoszlávia). Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50x70 cm. / János Herczeg  (?-): Swimmers in Cavtat, 1986 (Yugoslavia, now Croatia). Oil on panel. Signed, with autogaph description on the back. Framed, 50x70 cm.
10178.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Herczeg Márton (?-): Arany csillagok a földön. Olaj, vegyes technika, karton, jelzett. Hátoldali címke szerint Esztergomi Képzőművészkörben készült 1986-ban. Fa keretben. 69×49 cm
10179.

Rufpreis:
12 000 HUF

Frank jelzéssel. Sárga-barna kompozíció. Olaj, papír, 42×29,5 cm
10180.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF