Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2195442
10181
375
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (31/40), 34,5x21 cm.
2145539
10182
375
3200
Herwerth József (1939-1987): Gépnél, fametszet, papír, jelzett és datált (Herwerth 1964), kartonra kasírozva, 18x20 cm 2203616
10183
375
Hincz jelzéssel: Akt. Vegyes technika, papír, sérült. 65×50 cm 2117792
10184
375
Hodászy Gábor (1905-?): Falu. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 50x60 cm 2203394
10185
375
Holló jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Fa keretben. 71,5×60 cm
2195479
10186
375
Honti Nándor (1878-1961): Kislány portréja. Ceruza, papír. Jelzett. Sarkainál és szélén sérült, ragasztás nyomaival. 13,5x9 cm
2196747
10187
375
Hornyánszky jelzéssel: Herkules. Ceruza, papír. 41,5×30,5 cm
2196746
10188
375
Hornyánszky jelzéssel: Adonisz. Ceruza, papír, sérült. 43×30 cm
2196458
10189
375
Hornányszky pecséttel: Alak. Vegyes technika, papír, sérült, kartonra kasírozva, 30x30 cm 2196455
10190
375
Hornányszky pecséttel: Angyal. Vegyes technika, papír, sérült, kartonra kasírozva, 30x30 cm 2089772
10191
375
15000
Illés Krisztina (1969- ): Hóesés. Akril, vászon, jelzett, 25×20 cm
2154203
10192
375
6500
Illés Márta (?-): Zöld örvény (2007). Olaj, akril, vegyes technika, kollázs, papír, farostra kasírozva, hátodalán címkén feliratozott, szélein kisebb sérülésekkel, 100x70cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF