Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (31/40), 34,5x21 cm.
10181.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herwerth József (1939-1987): Gépnél, fametszet, papír, jelzett és datált (Herwerth 1964), kartonra kasírozva, 18x20 cm
10182.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hincz jelzéssel: Akt. Vegyes technika, papír, sérült. 65×50 cm
10183.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
10

Hodászy Gábor (1905-?): Falu. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 50x60 cm
10184.

Rufpreis:
6 000 HUF

Holló jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Fa keretben. 71,5×60 cm
10185.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Honti Nándor (1878-1961): Kislány portréja. Ceruza, papír. Jelzett.  Sarkainál és szélén sérült, ragasztás nyomaival. 13,5x9 cm
10186.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hornyánszky jelzéssel: Herkules. Ceruza, papír. 41,5×30,5 cm
10187.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hornyánszky jelzéssel: Adonisz. Ceruza, papír, sérült. 43×30 cm
10188.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hornányszky pecséttel: Alak. Vegyes technika, papír, sérült, kartonra kasírozva, 30x30 cm
10189.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hornányszky pecséttel: Angyal. Vegyes technika, papír, sérült, kartonra kasírozva, 30x30 cm
10190.

Rufpreis:
1 200 HUF

Illés Krisztina (1969- ): Hóesés. Akril, vászon, jelzett, 25×20 cm
10191.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Illés Márta (?-): Zöld örvény (2007). Olaj, akril, vegyes technika, kollázs, papír, farostra kasírozva, hátodalán címkén feliratozott, szélein kisebb sérülésekkel,  100x70cm
10192.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF