Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2199598
10085
375
1936 Derkovits Gyula: 1514. 11 fametszet. Bálint György és Kállai Ernő előszavával. Bp., 1936, Gondolat, 8 p.+11 (fametszet) t.. Kissé papír mappában, teljes!, a mappa szakadt, az elülső borító levált, 15x13 cm 2202190
10086
375
Derkovits jelzéssel: Fekvő alak. Szén, papír, foltos, üvegezett keretben, 33x24 cm
2111069
10087
375
Derkovits jelzéssel: Nő Akvarell, papír. 43x31 cm
2194889
10088
375
11000
Dési Huber István (1895-1944): Ifjúkori önarckép, 1927. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap széle foltos, rézkarc ép, 10,5×8,5 cm 2202189
10089
375
46000
Dévényi János (1956-): Körök fedésben. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán, 40x50 cm
2182521
10090
375
65000
2126597
10091
375
3400
Dobi 2015 jelzéssel (hátoldalán): Paripa. Olaj, karton, fa keretben, 39,5x49,5 cm 2197894
10092
375
4200
Dorozsmai jelzéssel: Mediterrán tengerpart. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 38×49 cm 2188959
10093
375
DT jelzéssel: A Jókai hajó a Balatonon. Olaj, karton, fa keretben, 30×24 cm. A Jókai a Balaton harmadik leghosszabb ideje szolgáló gőzhajója. 1913-ban építette az Óbudai Hajógyár Siófokon. 2122421
10094
375
Dudás Jenő (1900-1991): Erdő széle. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×32 cm
2179621
10095
375
7500
E jelzéssel: Amor-szerelmesek (erotikus grafika). Toll, papír, jobb felső sarkában olasz nyelvű idézettel. Üvegezett fa keretben. 38x55 cm / Signed E: Amor - lovers (erotic graphic). Pen on paper, with an italian quote in the right upper corner. Framed with glass. 38x55 cm
2194502
10096
375
13000
Edvi Illés Aladár (1858-1927): Boci. Akvarell, papír, jelzett, fa keretben, 23×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF