Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

1936 Derkovits Gyula: 1514. 11 fametszet. Bálint György és Kállai Ernő előszavával.  Bp., 1936, Gondolat, 8 p.+11 (fametszet) t.. Kissé papír mappában, teljes!, a mappa szakadt, az elülső borító levált, 15x13 cm
10085.

Rufpreis:
2 000 HUF
32

Derkovits jelzéssel: Fekvő alak. Szén, papír, foltos, üvegezett keretben, 33x24 cm
10086.

Rufpreis:
3 000 HUF

Derkovits jelzéssel: Nő  Akvarell, papír. 43x31 cm
10087.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dési Huber István (1895-1944): Ifjúkori önarckép, 1927. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap széle foltos, rézkarc ép, 10,5×8,5 cm
10088.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Dévényi János (1956-): Körök fedésben. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán, 40x50 cm
10089.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10090.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Dobi 2015 jelzéssel (hátoldalán): Paripa. Olaj, karton, fa keretben, 39,5x49,5 cm
10091.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Dorozsmai jelzéssel: Mediterrán tengerpart. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 38×49 cm
10092.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

DT jelzéssel: A Jókai hajó a Balatonon. Olaj, karton, fa keretben, 30×24 cm. A Jókai a Balaton harmadik leghosszabb ideje szolgáló gőzhajója. 1913-ban építette az Óbudai Hajógyár Siófokon.
10093.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dudás Jenő (1900-1991): Erdő széle. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×32 cm
10094.

Rufpreis:
2 400 HUF

E jelzéssel: Amor-szerelmesek (erotikus grafika). Toll, papír, jobb felső sarkában olasz nyelvű idézettel. Üvegezett fa keretben. 38x55 cm / Signed E: Amor - lovers (erotic graphic). Pen on paper, with an italian quote in the right upper corner. Framed with glass. 38x55 cm
10095.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Edvi Illés Aladár (1858-1927): Boci. Akvarell, papír, jelzett, fa keretben, 23×33 cm
10096.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
21

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF