Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Czibor Ildikó (1969- ): Pause, olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
10072.

Rufpreis:
12 000 HUF

Czinkotay Frigyes (1932-2018): Puccini. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész névjegyével és azon ajándékozási sorokkal. Üvegezett fa keretben, 31x26 cm + Czinkotay Frigyes: Somogyi tájak és emlékek. Kaposvár, 2001, k.n. Kiadói kartonált papírkötésben. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Czinkotay Frigyes által dedikált!
10074.

Rufpreis:
8 000 HUF

Czóbel jelzéssel: Portré. Kréta, karton, vetemedett, 35x35 cm
10075.

Rufpreis:
4 000 HUF

Czóbel jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Fa keretben. 49×38,5 cm
10076.

Rufpreis:
8 000 HUF

Czóbel jelzéssel: Ülő akt. Szén, papír, gyűrődésekkel, 69,5x49,5 cm
10077.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czóbel jelzéssel: Ülő alak. Szén, papír, 65x50 cm
10078.

Rufpreis:
2 000 HUF

Czóbel jelzéssel: Merengő akt. Szén, papír, gyűrődésekkel és kisebb szakadással, 69,5x49,5 cm
10079.

Rufpreis:
1 000 HUF

Darabont Tamás (1930-): Zöld táj. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
10080.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Deim Pál (1932-2016): Kompozíció. Golyóstoll, papír, jelzett és datált (Deim Pál 2004.04.23), ajándékozási sorokkal, üveg mögött, 15,5×11,5 cm
10081.

Rufpreis:
1 000 HUF
37

Deim Pál (1932-2016): Zsámbék. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×48,5 cm
10082.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Deli Antal (1886-1960): 2 db rajz. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül .17x20 és 17,5x21 cm
10083.

Rufpreis:
8 000 HUF

Demjén (?) 999 jelzéssel: A fehér paripa. Olaj, farost, sérült, 50×40 cm
10084.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF