Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2112170
10072
375
Czibor Ildikó (1969- ): Pause, olaj, farost, jelzett, 70×50 cm
2195048
10074
375
Czinkotay Frigyes (1932-2018): Puccini. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész névjegyével és azon ajándékozási sorokkal. Üvegezett fa keretben, 31x26 cm + Czinkotay Frigyes: Somogyi tájak és emlékek. Kaposvár, 2001, k.n. Kiadói kartonált papírkötésben. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Czinkotay Frigyes által dedikált!
2195630
10075
375
Czóbel jelzéssel: Portré. Kréta, karton, vetemedett, 35x35 cm 2203018
10076
375
Czóbel jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Fa keretben. 49×38,5 cm 2181354
10077
375
Czóbel jelzéssel: Ülő akt. Szén, papír, gyűrődésekkel, 69,5x49,5 cm 2199594
10078
375
Czóbel jelzéssel: Ülő alak. Szén, papír, 65x50 cm
2181353
10079
375
Czóbel jelzéssel: Merengő akt. Szén, papír, gyűrődésekkel és kisebb szakadással, 69,5x49,5 cm
2014884
10080
375
19000
Darabont Tamás (1930-): Zöld táj. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 2199782
10081
375
Deim Pál (1932-2016): Kompozíció. Golyóstoll, papír, jelzett és datált (Deim Pál 2004.04.23), ajándékozási sorokkal, üveg mögött, 15,5×11,5 cm 2199345
10082
375
Deim Pál (1932-2016): Zsámbék. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×48,5 cm 2194500
10083
375
Deli Antal (1886-1960): 2 db rajz. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül .17x20 és 17,5x21 cm 2198222
10084
375
Demjén (?) 999 jelzéssel: A fehér paripa. Olaj, farost, sérült, 50×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF