Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2200770
10048
375
Borsos Miklós (1906-1990): Kocsisok. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (86/100), lap közepén és szélén sárgás színű csíkkal, lap jobb szélén apró szakadással, 19,5×29,5 cm 2201378
10049
375
Bortnyik Sándor (1893-1976): Szidalom, linó, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 11×8 cm 2199601
10050
375
Bortnyik jelzéssel: Ülő hölgy. Szén, papír, 70x50 cm
2188693
10051
375
40000
Bölcskey Ferenc (1897-?): Virágcsendélet. Olaj, fa, jelzett, fa keretben, 63×50 cm
2166229
10052
375
Börtsök László (?-?): Keresztyény Ifjusági Egyesület székháza díszterem mennyezetének terve (1930-40 körül). Ceruza, karton, jelzett, lap széle sérült, foltos, 25,5×56,5 cm 2193361
10053
375
14000
Brach (?) '90 jelzéssel: Csontváry magányos cédrusa. Olaj, farost, 55,5x39,5 cm
2193394
10054
375
Brasnyó István (?-?): Női portré figurákkal Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 40x30 cm
2199761
10055
375
Bruck jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, sérült fa keretben, 17,5x23,5 cm 2179484
10056
375
Burai István (1951-2017): Dedink, Szlovákia. Tus, papír, jelzett,, apró foltokkal, paszpartuban. 34×44,5 cm
2205114
10057
375
cca 1930 E Camiux jelzéssel: Párizsi utcakép. Rézkarc, papír, jelzett, 15,5 x 25 cm 2155344
10058
375
13000
Bowon Chung (?-?): 1986. Kompozíció. Hommage a Pátkay. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 33×25 cm
2201717
10059
375
Conrád Gyula (1877-1959): Szélmalom, 1925. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 29,5×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF