Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Biai jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, karton, sérült. 64x50 cm
10036.

Rufpreis:
4 000 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Estefelé. Rézkarc, papír, jelzett, díszes üvegezett fa keretben, 27×33 cm
10037.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Bocsák Krisztina (1964- ): Egyedül. Olaj, farost, jelzett, díszes fa keretben, hátoldalán címkével, 50×20 cm
10038.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
21

Bodor Miklós (1925-2010): Kunfehértói fa. Tus, toll, papír, jelzett és datált (988 Bodor), üvegezett fa keretben. 70×50 cm
10039.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bodor Miklós (1925-2010): Parcel (Kiskunhalas környéke). Pasztell, papír, jelzett és datált (Bodor 988), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Horizont Alkotóművészeti Közösség, Kecskemét címkéjével. 50×70 cm
10040.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bodor Miklós (1925-2010): Szanki útban (Kiskunfélegyháza környéke). Pasztell, papír, jelzett és datált (Bodor 988), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Horizont Alkotóművészeti Közösség, Kecskemét címkéjével. 50×70 cm
10041.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bodor Miklós (1925-2010): Kunfehértó. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 50×70 cm
10042.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Boemm jelzéssel: Kettős portré. Olaj, papír, sérült 38x30,5 cm
10043.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bóka Dezső (1935-): Siófoki hajó-javító. Akvarell, papír, jelzett és datált (Bóka D. 977), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Vaszary János Terem címkéjével, feltehetően kiállítva a festőművész 1979-ben a Vaszary Teremben, Kaposvárott rendezett kiállításán, 30x54 cm
10044.

Rufpreis:
12 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Arckép. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán hagyatéki pecséttel.   26,5x21 cm
10045.

Rufpreis:
1 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Kiránduló. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 19x28,5 cm
10046.

Rufpreis:
2 000 HUF

Borgó György Csaba (1950- ): A földönkívüli. Vegyes technika, merített papír, jelzett. 40,5×29,5 cm
10047.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF