Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2195782
10036
375
Biai jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, karton, sérült. 64x50 cm
2195076
10037
375
3400
Blahos Rudolf (1917-1986): Estefelé. Rézkarc, papír, jelzett, díszes üvegezett fa keretben, 27×33 cm 2156827
10038
375
9500
Bocsák Krisztina (1964- ): Egyedül. Olaj, farost, jelzett, díszes fa keretben, hátoldalán címkével, 50×20 cm 2197488
10039
375
Bodor Miklós (1925-2010): Kunfehértói fa. Tus, toll, papír, jelzett és datált (988 Bodor), üvegezett fa keretben. 70×50 cm
2195786
10040
375
15000
Bodor Miklós (1925-2010): Parcel (Kiskunhalas környéke). Pasztell, papír, jelzett és datált (Bodor 988), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Horizont Alkotóművészeti Közösség, Kecskemét címkéjével. 50×70 cm
2197486
10041
375
15000
Bodor Miklós (1925-2010): Szanki útban (Kiskunfélegyháza környéke). Pasztell, papír, jelzett és datált (Bodor 988), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Horizont Alkotóművészeti Közösség, Kecskemét címkéjével. 50×70 cm
2197489
10042
375
17000
Bodor Miklós (1925-2010): Kunfehértó. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 50×70 cm
2195635
10043
375
Boemm jelzéssel: Kettős portré. Olaj, papír, sérült 38x30,5 cm
2198002
10044
375
Bóka Dezső (1935-): Siófoki hajó-javító. Akvarell, papír, jelzett és datált (Bóka D. 977), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Vaszary János Terem címkéjével, feltehetően kiállítva a festőművész 1979-ben a Vaszary Teremben, Kaposvárott rendezett kiállításán, 30x54 cm 2182094
10045
375
Boldizsár István (1897-1984): Arckép. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 26,5x21 cm 2182086
10046
375
Boldizsár István (1897-1984): Kiránduló. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 19x28,5 cm
2198351
10047
375
Borgó György Csaba (1950- ): A földönkívüli. Vegyes technika, merített papír, jelzett. 40,5×29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF