Bóka Dezső (1935-): Siófoki hajó-javító. Akvarell, papír, jelzett és datált (Bóka D. 977), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Vaszary János Terem címkéjével, feltehetően kiállítva a festőművész 1979-ben a Vaszary Teremben, Kaposvárott rendezett kiállításán, 30x54 cm