Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Keserű jelzéssel: Szem. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm
10229.

Rufpreis:
2 000 HUF

10230.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kiss Terézia (1928- ): Almás csendélet. Rézkarc, papír.  30x38 cm
10231.

Rufpreis:
800 HUF

Kiszely Á 1918 jelzéssel: Híd. Kréta, karton, üvegezett fa keretben, 32×24 cm
10232.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Klie Zoltán (1897-1992): Kézdiszentlélek, Erdély 1942. Pasztell, papír, jelzett, datált (1942), hátoldalán feliratozott (Kézdiszentlélek), üvegezett fa keretben, 67,5x78 cm / Zoltán Klie (1897-1992): Sânzieni, Transylvania, 1942. Pastel on paper, signed, dated (1942), title written on the back in Hungarian (Kézdiszentlélek), framed under glass, 67,5x78 cm
10233.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Kmethy jelzéssel: Férfi portré. Szénrajz, papír, 61,5x51 cm
10234.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kmetty jelzéssel, 4 db mű: Tanulmányok. Szén, papír, sérült. 45×60 cm
10235.

Rufpreis:
3 000 HUF

Radivoje Knez (1923-1992): Hommage a Pátkay. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 32,5×25 cm
10236.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kokas jelzéssel. Enteriőr. Olaj, farost, 50x70 cm
10237.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Komáromi Kacz Endréné (1883-1954): Rózsás csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Sérült, üvegezett, díszes neobarokk stílusú fa keretben, 50×41 cm
10238.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Komáromi Kacz Endréné (1883-1954): Rózsás csendélet. Akvarell, papír, jelzett, Sérült, üvegezett, díszes neobarokk stílusú fa keretben, 44,5×33 cm
10239.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10240.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF