Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2195645
10229
375
Keserű jelzéssel: Szem. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm 2124137
10230
375
2204431
10231
375
Kiss Terézia (1928- ): Almás csendélet. Rézkarc, papír. 30x38 cm 2197514
10232
375
3400
Kiszely Á 1918 jelzéssel: Híd. Kréta, karton, üvegezett fa keretben, 32×24 cm 2140046
10233
375
85000
Klie Zoltán (1897-1992): Kézdiszentlélek, Erdély 1942. Pasztell, papír, jelzett, datált (1942), hátoldalán feliratozott (Kézdiszentlélek), üvegezett fa keretben, 67,5x78 cm / Zoltán Klie (1897-1992): Sânzieni, Transylvania, 1942. Pastel on paper, signed, dated (1942), title written on the back in Hungarian (Kézdiszentlélek), framed under glass, 67,5x78 cm 2203340
10234
375
Kmethy jelzéssel: Férfi portré. Szénrajz, papír, 61,5x51 cm
2203599
10235
375
Kmetty jelzéssel, 4 db mű: Tanulmányok. Szén, papír, sérült. 45×60 cm
2155210
10236
375
Radivoje Knez (1923-1992): Hommage a Pátkay. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 32,5×25 cm
2195976
10237
375
30000
Kokas jelzéssel. Enteriőr. Olaj, farost, 50x70 cm
2195043
10238
375
Komáromi Kacz Endréné (1883-1954): Rózsás csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Sérült, üvegezett, díszes neobarokk stílusú fa keretben, 50×41 cm 2195042
10239
375
Komáromi Kacz Endréné (1883-1954): Rózsás csendélet. Akvarell, papír, jelzett, Sérült, üvegezett, díszes neobarokk stílusú fa keretben, 44,5×33 cm
2028796
10240
375
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ökrös szekér. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10×9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF