Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2201237
10217
375
Károlyi András (?-?): Purgatórium. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott, EA X/XX, művészpéldány. 28x49 cm 2201196
10218
375
Károlyi András (1938-): Ökológia I.II.III. Ofszet, papír. . Jelzett. Számozott: 50/12. Egyenként 22x16 cm
2196760
10219
375
M. Kass Judit (1923-): Balatonfüredi csoportkép. Lavírozott tus, papír, kartonra kasírozva, jelzett és datált (Bfüred 997 júl. M. Kass Judit), üvegezett fa keretben, 29,5x21 cm
2195650
10220
375
Kassák jelzéssel: Geometrikus kompozíció. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé sérült keretben 35x24,5 cm 2201188
10221
375
Katona jelzéssel: Hegyvidéki tó. Olaj, karton, vetemedett, 60x80 cm
2177227
10222
375
El Kazovszkij nyomán: Család. Olaj, papír, 30×40 cm
2189671
10223
375
120000
Kárpáthy Jenő (1870-1950): Vízparton. Olaj, vászon, jelzett. Díszes, kissé sérült neobarokk stílusú fa keretben, 60×80 cm
1775657
10224
375
Keczi Dániel (?- ): Különös utazás, rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E:A., 20×15 cm
2018121
10225
375
14000
Kerényi jelzéssel: Ház a dombtetőn. Olaj, vászon, keretben, 42×54 cm
2195647
10226
375
Keserű jelzéssel: Fekete-arany kompozíció. Vegyes technika, papír. 42x29 cm 2203428
10227
375
Keserü jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír. 29,5×20,5 cm 2203420
10228
375
Keserü jelzéssel: Kékben-zöldben. Filctoll, ceruza, papír. 29,5×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF