Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Károlyi András (?-?): Purgatórium. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott, EA X/XX, művészpéldány. 28x49 cm
10217.

Rufpreis:
3 000 HUF

Károlyi András (1938-): Ökológia I.II.III. Ofszet, papír. . Jelzett. Számozott: 50/12. Egyenként 22x16 cm
10218.

Rufpreis:
4 000 HUF

M. Kass Judit (1923-): Balatonfüredi csoportkép. Lavírozott tus, papír, kartonra kasírozva, jelzett és datált (Bfüred 997 júl. M. Kass Judit), üvegezett fa keretben, 29,5x21 cm
10219.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kassák jelzéssel: Geometrikus kompozíció. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé sérült keretben 35x24,5 cm
10220.

Rufpreis:
3 000 HUF

Katona jelzéssel: Hegyvidéki tó. Olaj, karton, vetemedett, 60x80 cm
10221.

Rufpreis:
4 000 HUF

El Kazovszkij nyomán: Család. Olaj, papír, 30×40 cm
10222.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kárpáthy Jenő (1870-1950): Vízparton. Olaj, vászon, jelzett. Díszes, kissé sérült neobarokk stílusú fa keretben, 60×80 cm
10223.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Keczi Dániel (?- ): Különös utazás, rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E:A., 20×15 cm
10224.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kerényi jelzéssel: Ház a dombtetőn. Olaj, vászon, keretben, 42×54 cm
10225.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Keserű jelzéssel: Fekete-arany kompozíció. Vegyes technika, papír. 42x29 cm
10226.

Rufpreis:
2 000 HUF

Keserü jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír. 29,5×20,5 cm
10227.

Rufpreis:
2 000 HUF

Keserü jelzéssel: Kékben-zöldben. Filctoll, ceruza, papír. 29,5×21 cm
10228.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF