Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2197538
10409
375
3400
Scherfel Tibor (1942-2019): Csendélet kehellyel. Pasztell, karton, jelzett és datált (Scherfel 61), üvegezett fa keretben, 42×30 cm 2199779
10410
375
Schéner Mihály (1923-2009): Hórukk. Tus, toll, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, üvegezett fa keretben, 20×15 cm 2189698
10411
375
50000
Schey Ferenc (1925-1997): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Díszes, neoreneszánsz stílusú fa keretben, 80×60 cm
2194492
10412
375
Schönberger jelzéssel: Szerelmi háromszög. Ceruza, papír, paszpartuban, 11×12,5 cm 2180091
10413
375
Schubert Ernő (1903-1960): Női alakok (tanulmány). Ceruza, papír, jelzett, leltári számmal, hátoldalán hagyatéki pecsét és felirat, 20,5×28,5 cm 2199528
10414
375
Scultéty Éva (1917-2001): Margaréta. Rézkarc, papír, paszpartuban, jelzett, számozott (91/100), 29,5×24,5 cm
2188999
10415
375
Sebők Imre (1906-1980): Férfi portré. Ceruza, kréta, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14x11,5 cm 2198043
10416
375
B. Séday Mária (1925-2009): Dunai táj. Színes linómetszet, papír, jelzett, lap alja kissé foltos, üvegezett keretben, 30,5×43 cm
2176711
10417
375
S H (?) jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, kissé sérült. 42×33 cm 2194804
10418
375
2134612
10419
375
Somlai Vilma (1938-2007): Szénaboglya. Akvarell, papír, hátoldalán bélyegzővel jelzett, enyhén gyűrött, 29,5×41,5 cm
2126107
10420
375
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF