Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Scherfel Tibor (1942-2019): Csendélet kehellyel. Pasztell, karton, jelzett és datált (Scherfel 61), üvegezett fa keretben, 42×30 cm
10409.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Schéner Mihály (1923-2009): Hórukk. Tus, toll, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, üvegezett fa keretben, 20×15 cm
10410.

Rufpreis:
2 000 HUF
23

Schey Ferenc (1925-1997): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Díszes, neoreneszánsz stílusú fa keretben, 80×60 cm
10411.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Schönberger jelzéssel: Szerelmi háromszög. Ceruza, papír, paszpartuban, 11×12,5 cm
10412.

Rufpreis:
4 000 HUF
23

Schubert Ernő (1903-1960): Női alakok (tanulmány). Ceruza, papír, jelzett, leltári számmal, hátoldalán hagyatéki pecsét és felirat, 20,5×28,5 cm
10413.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Scultéty Éva (1917-2001): Margaréta. Rézkarc, papír, paszpartuban, jelzett, számozott (91/100), 29,5×24,5 cm
10414.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sebők Imre (1906-1980): Férfi portré. Ceruza, kréta, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14x11,5 cm
10415.

Rufpreis:
8 000 HUF

B. Séday Mária (1925-2009): Dunai táj. Színes linómetszet, papír, jelzett, lap alja kissé foltos, üvegezett keretben, 30,5×43 cm
10416.

Rufpreis:
3 000 HUF

S H (?) jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, kissé sérült. 42×33 cm
10417.

Rufpreis:
6 000 HUF

10418.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Somlai Vilma (1938-2007): Szénaboglya. Akvarell, papír, hátoldalán  bélyegzővel jelzett, enyhén gyűrött, 29,5×41,5 cm
10419.

Rufpreis:
6 000 HUF

10420.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF