Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Stettner Béla (1928-1984): Modell (Álló akt). Rézkarc, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal ("Bélának szeretettel"), 22×13 cm
10433.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Stettner Béla (1928-1984): Kikötő. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Stettner Béla 966), ajándékozási sorokkal ("Bélának szeretettel 1966 szilveszterén"), 15,5×25 cm
10434.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Sugár Andor (1903-1944): Fürdőzők. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Sugár Andor rézkarca, 1928), üvegezett keretben, 14×11,5 cm
10435.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Surányi Nándor (?-): Esztergomi táj. Rézkarc, karton, jelzett, 24×32 cm
10436.

Rufpreis:
1 600 HUF

10437.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gy. Szabó Béla (1905-1985): Madár a vízparton, fametszet, papír, jelzett a dúcon. Üvegezett fa keretben, 35,5x23,5 cm
10438.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó jelzéssel: Női akt tanulmányok, ceruza, papír, papírra kasírozva. 31×47,5 cm
10439.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szabó 78 jelzéssel: Csendélet női arccal. Olaj, karton, 73×61 cm
10440.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szabó jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír. Jelzett. 24x33 cm
10441.

Rufpreis:
800 HUF

10442.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton és Szász Endre sajátkezű, autográf aláírásával, lapméret: 84×59 cm
10443.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szász E jelzéssel: 2 db rézkarc. 10x9 cm
10444.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF