Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2194845
10433
375
4200
Stettner Béla (1928-1984): Modell (Álló akt). Rézkarc, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal ("Bélának szeretettel"), 22×13 cm 2194841
10434
375
4800
Stettner Béla (1928-1984): Kikötő. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Stettner Béla 966), ajándékozási sorokkal ("Bélának szeretettel 1966 szilveszterén"), 15,5×25 cm 2176658
10435
375
Sugár Andor (1903-1944): Fürdőzők. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Sugár Andor rézkarca, 1928), üvegezett keretben, 14×11,5 cm 1854758
10436
375
Surányi Nándor (?-): Esztergomi táj. Rézkarc, karton, jelzett, 24×32 cm 2018127
10437
375
2199337
10438
375
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Madár a vízparton, fametszet, papír, jelzett a dúcon. Üvegezett fa keretben, 35,5x23,5 cm 2203594
10439
375
Szabó jelzéssel: Női akt tanulmányok, ceruza, papír, papírra kasírozva. 31×47,5 cm
2188881
10440
375
Szabó 78 jelzéssel: Csendélet női arccal. Olaj, karton, 73×61 cm
2204406
10441
375
Szabó jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír. Jelzett. 24x33 cm 2194787
10442
375
4800
2182065
10443
375
Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton és Szász Endre sajátkezű, autográf aláírásával, lapméret: 84×59 cm 2195509
10444
375
Szász E jelzéssel: 2 db rézkarc. 10x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF