Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2193513
10529
375
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Fejek. Kréta, papír. Üvegezett, foltos keretben, 16x25,5 cm
2199904
10530
375
Olvashatatlan jelzéssel. Portré (karikatúra). Ceruza, papír, datált (932.III. 31), hajtásnyommal
2199829
10531
375
24000
2205100
10532
375
Olvashatatlan jelzéssel: Ladikos ember 1930. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott művészpéldány. 18x16 cm 2198437
10533
375
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Buksi a pesti Dunaparton. Vegyes technika, papír, lap szélén ragasztás maradványai, 43×30 cm
2126178
10534
375
3200
Két asztali csendéletet ábrázoló akvarell. egyik jelzett. 40x30 cm Üvegezett keretben.
2202622
10535
375
Olvashatatlan jelzéssel: 2 db mű: Varasd. Akvarell, papír üvegezett fa keretben, 7x11 cm
2195453
10536
375
cca 1960 Buddha. Jelzett kínai tusrajz, Kalligráfiákkal. Üvegezett keretben. 33x70 cm
1874048
10537
375
Olvashatatlan jelzéssel: Pest II-III., 2 db rézkarc, papír, paszpartuban, 14,5×11,5 cm 2182486
10538
375
Olvashatatlan jelzéssel: Szánkózó. Akvarell, tus, papír, papírra kasírozva, datált (921), 23,5x17,5 cm 2165497
10539
375
Olvashatatlan jelzéssel: Augsburgi látkép. Litográfia, papír, számozott (17/350), üvegezett keretben, 32,5×23,5 cm 2200216
10540
375
4600
Olvashatatlan jelzéssel. Virágok Olaj, bádoglemez, üvegezett fa keretben, 18x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF