Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Xantus Gyula (1919-1993): Leányfej. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 22,5×26,5 cm
10505.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zádor István (1882-1963): A Szentháromság 1945-ben (Budai Várnegyed). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány, lap széle foltos, rézkarc ép, 9,5×19 cm
10506.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zichy Mihály után, ismeretlen mester feltehetően XX. sz. második felében született alkotása: Szerelem. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17,5x20 cm
10507.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Zórád jelzéssel: Vidáman. Vegyes technika, papír, 27x20,5 cm
10508.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jézus, orthodox ikon, tojástempera, fa, apró lepattanással, karcolásokkal, 19,5x13,5 cm
10509.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női arc. Tus, papír. 8x4,5 cm Üvegezett keretben
10510.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Akt litográfia. Papír. 11x14 cm Paszpartuban
10511.

Rufpreis:
4 000 HUF

10512.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Lovagló démon. Olaj, karton, fa keretben, 23×29 cm
10513.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Olvashatatlan jelzéssel: 1848-1849, Petőfi és Bem. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fa keretben, 19x29 cm
10514.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hincz Gyula (1904-1986): Munkásőrség üdvözlése, 1957 máj. 1. Rézkarc, papír, jelzett kissé foltos, üvegezett fa keretben, 19x29 cm
10515.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorláskikötő. Olaj, karton, hátoldalán A. Schutzmann német művészellátó címkéjévél a XX. század közepéről, 34x44,5 cm
10516.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF