Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2193364
10505
375
Xantus Gyula (1919-1993): Leányfej. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 22,5×26,5 cm
2194854
10506
375
3800
Zádor István (1882-1963): A Szentháromság 1945-ben (Budai Várnegyed). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány, lap széle foltos, rézkarc ép, 9,5×19 cm 2194945
10507
375
4600
Zichy Mihály után, ismeretlen mester feltehetően XX. sz. második felében született alkotása: Szerelem. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17,5x20 cm 2199537
10508
375
Zórád jelzéssel: Vidáman. Vegyes technika, papír, 27x20,5 cm 2199353
10509
375
Jézus, orthodox ikon, tojástempera, fa, apró lepattanással, karcolásokkal, 19,5x13,5 cm
2201440
10510
375
Olvashatatlan jelzéssel: Női arc. Tus, papír. 8x4,5 cm Üvegezett keretben 2201364
10511
375
Olvashatatlan jelzéssel: Akt litográfia. Papír. 11x14 cm Paszpartuban 2201365
10512
375
Olvashatatlan jelzéssel: Akt litográfia. Papír. 11x14 cm Paszpartuban 2200239
10513
375
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Lovagló démon. Olaj, karton, fa keretben, 23×29 cm
2195111
10514
375
Olvashatatlan jelzéssel: 1848-1849, Petőfi és Bem. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, üvegezett fa keretben, 19x29 cm 2195116
10515
375
Hincz Gyula (1904-1986): Munkásőrség üdvözlése, 1957 máj. 1. Rézkarc, papír, jelzett kissé foltos, üvegezett fa keretben, 19x29 cm
2193355
10516
375
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorláskikötő. Olaj, karton, hátoldalán A. Schutzmann német művészellátó címkéjévél a XX. század közepéről, 34x44,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF