Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Vaszary jelzéssel: Lovag. Vegyes technika, papír, kasírozva, 28,5x16 cm
10493.

Rufpreis:
4 000 HUF

Veisz György 1955 jelzéssel: Hatfogatú többlakásos ház földszinti alaprajza. Toll, papír, felső sarkainál sérült. 40x59,5 cm
10494.

Rufpreis:
4 000 HUF

Veisz György 1955 jelzéssel: Hatfogatú többlakásos ház távlati képe. Toll, papír, felső sarkainál sérült. 59,5x40 cm
10495.

Rufpreis:
4 000 HUF

Veisz György 1955 jelzéssel: Hatfogatú többlakásos ház helyszínrajza. Toll, papír. 40x59,5 cm
10496.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vén jelzéssel: Rózsák vázában. Olaj, farost, keretben, 39x39 cm
10497.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

2 db rézkarc: Vertel József: Budapest, BJ 1985 jelzéssel: férfi arc. 6,5x13 cm, 11x14 cm
10498.

Rufpreis:
1 000 HUF

Veress Elemér (1876-1959): Havas táj (Szeged-környéke). Akvarell, papír, jelzett (Veress Elemér Szeged 1942), kissé foltos, 29×21,5 cm
10499.

Rufpreis:
5 000 HUF

Villányi jelzéssel: Virágok. Akvarell, selyem, kartonra kasírozva, foltos üvegezett, enyhén sérült fa keretben, 45,5x35,5 cm
10500.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vörös jelzéssel: Virágok. Olaj, farost, 82x53 cm
10501.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Vörös jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír.  Üvegezett keretben, 42x30 cm
10502.

Rufpreis:
3 000 HUF

Weintrager Adolf (1927-1987): Vízparton (Dunánál?). Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×49 cm
10503.

Rufpreis:
10 000 HUF

10504.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF