Veress Elemér (1876-1959): Havas táj (Szeged-környéke). Akvarell, papí... https://www.darabanth.com/de/375-Fernauktion/375.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Veress-Elemer-1876-1959-Havas-taj-Szeged-kornyeke-Akvarell-papir-jelzett-Veress-Eleme~II2187864
2187864
10499
375
Beschreibung: Veress Elemér (1876-1959): Havas táj (Szeged-környéke). Akvarell, papír, jelzett (Veress Elemér Szeged 1942), kissé foltos, 29×21,5 cm
: kh