Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Jelzés nélkül: Csendélet. Pasztell, papír. Jelzett, 41,5x32,5 cm
10589.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Piac. Akvarellel színezett litográfia, papír, szélein szakadásokkal és foltokkal, ca. 22x26 cm
10590.

Rufpreis:
2 000 HUF

10591.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzés nélkül: Rózsák. Akvarell, karton, foltos, fa keretben 39x29 cm
10592.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Jelzés nélkül: Szajna-part, Párizs. Olaj, papír, üvegezett, sérült keretben, hátulján feliratozott 14x24,5 cm
10593.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Utcarészlet lámpával. Olaj, karton, üvegezett, sérült keretben, 20,5x13,5 cm
10594.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Útkanyar. Olaj, karton, üvegezett, sérült  keretben, 14x20,5 cm
10595.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Gyerekek. Olaj, karton, sérült üvegezett keretben, 11,5x23,5 cm
10596.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Fűzfő, 1941 (Balatonfűzfő). Olaj, karton, 25x34,5 cm
10597.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Hegyvidéki tó. Olaj, vászon, körbevágva, 56x42 cm
10598.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj (Tátra?). Olaj, karton, 23x39,5 cm
10599.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Enteriőr hölggyel. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, 25x35 cm
10600.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF