Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Jelzés nélkül: Könyöklő. Tus, toll, papír, kasírozva, üvegezett keretben, 15×11 cm
10613.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Erdei árnyak. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 41x29 cm
10614.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Sárkányölő. Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 37×26 cm
10615.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: INRI. Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 37×26 cm
10616.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 37×26 cm
10617.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Falusi látkép, hátoldalán lovaskocsi (kétoldalas mű). Lavírozott tus, papír, bal széle papírra kasírozva. lap alján feliratozva: "Josef Axmann osztrák grafikus (1793-1873) hagyatékából". Bal szélén szakadással. 15,5x40,5 cm.
10618.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Jelzés nélkül: Utcarészlet. Lavírozott tus, papír, 17×14 cm
10619.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Korsós menyecske. Akvarell, tus, vászon, kissé sérült fa keretben, 21×22 cm
10620.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Zöldellő park. Pasztell, papír, 29,5×42 cm
10621.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Madárka. Pasztell, papír, kissé sérült, üvegezett fa keretben, 30,5x14,5 cm
10622.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Szélmalom. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 21×25 cm
10623.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Fa keretben, 38×28 cm
10624.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF