Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2188900
10613
375
Jelzés nélkül: Könyöklő. Tus, toll, papír, kasírozva, üvegezett keretben, 15×11 cm
2108605
10614
375
Jelzés nélkül: Erdei árnyak. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 41x29 cm
2203580
10615
375
Jelzés nélkül: Sárkányölő. Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 37×26 cm 2203577
10616
375
Jelzés nélkül: INRI. Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 37×26 cm
2203575
10617
375
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 37×26 cm 2168109
10618
375
11000
Jelzés nélkül: Falusi látkép, hátoldalán lovaskocsi (kétoldalas mű). Lavírozott tus, papír, bal széle papírra kasírozva. lap alján feliratozva: "Josef Axmann osztrák grafikus (1793-1873) hagyatékából". Bal szélén szakadással. 15,5x40,5 cm.
1907587
10619
375
Jelzés nélkül: Utcarészlet. Lavírozott tus, papír, 17×14 cm
2165734
10620
375
Jelzés nélkül: Korsós menyecske. Akvarell, tus, vászon, kissé sérült fa keretben, 21×22 cm
2165678
10621
375
Jelzés nélkül: Zöldellő park. Pasztell, papír, 29,5×42 cm 2172408
10622
375
Jelzés nélkül: Madárka. Pasztell, papír, kissé sérült, üvegezett fa keretben, 30,5x14,5 cm
885373
10623
375
Jelzés nélkül: Szélmalom. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 21×25 cm 2202984
10624
375
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Fa keretben, 38×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF