Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2198412
10469
375
TM jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, sérült. 48,5x35 cm. 2163885
10470
375
2172564
10471
375
Tolnai Klári író jelzéssel: Békegalambok (hátoldalán akt kompozíció). Golyóstoll, papír. Jobb felső sarokban sérüléssel, 15x10 cm 2199517
10472
375
Tornyai jelzéssel: Gémeskút. Olaj, karton, üvegezett fa keretben, 30x39,5 2197438
10473
375
Toroczkó jelzéssel: Népviseletes hölgy. Tus, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 15x10,5 cm
2179375
10474
375
Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): Alföldi táj (Alföld sorozat). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán két címkével, keretben, 70×50 cm 2137279
10475
375
Törei L (?) 1947 jelzéssel: Pecázó gyerekek. Akvarellel színezett litográfia, papír, ca. 25x19 cm
2199340
10476
375
Török Endre (1926-1980): Akvárium. Színes linómetszet, papír, jelzett. Díszes üvegezett fa keretben, 35×26,5 cm
2145564
10477
375
4200
2145386
10478
375
Anna Török 1846 jelzéssel: Szarvas, grafit, papír, foltos, papírra kasírozva, 21x25,5 cm 2188891
10479
375
Törzsök (?) J 1956 jelzéssel: Csendélet festőecsetekkel. Olaj, vászon, keretben, 43×58 cm
2198454
10480
375
Ugocsai László (1944-): Műemlék. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF