Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

TM jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, sérült. 48,5x35 cm.
10469.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
17

10470.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Tolnai Klári író jelzéssel: Békegalambok (hátoldalán akt kompozíció). Golyóstoll, papír. Jobb felső sarokban sérüléssel, 15x10 cm
10471.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tornyai jelzéssel: Gémeskút. Olaj, karton, üvegezett fa keretben, 30x39,5
10472.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Toroczkó jelzéssel: Népviseletes hölgy. Tus, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 15x10,5 cm
10473.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): Alföldi táj (Alföld sorozat). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán két címkével, keretben, 70×50 cm
10474.

Rufpreis:
4 000 HUF

Törei L (?) 1947 jelzéssel: Pecázó gyerekek. Akvarellel színezett litográfia, papír, ca. 25x19 cm
10475.

Rufpreis:
2 000 HUF

Török Endre (1926-1980): Akvárium. Színes linómetszet, papír, jelzett. Díszes üvegezett fa keretben, 35×26,5 cm
10476.

Rufpreis:
3 000 HUF

10477.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Anna Török 1846 jelzéssel: Szarvas, grafit, papír, foltos, papírra kasírozva, 21x25,5 cm
10478.

Rufpreis:
1 000 HUF

Törzsök (?) J 1956 jelzéssel: Csendélet festőecsetekkel. Olaj, vászon, keretben, 43×58 cm
10479.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ugocsai László (1944-): Műemlék. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 50×70 cm
10480.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF