Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Uitz jelzéssel: Női arc. Szén, papír, hátoldalán sarkaiban ragasztás nyomaival, 40,5x29 cm
10481.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ujházy E D jelzéssel: Alföldi táj. Olaj, vászon, restaurált. Díszes, neorokokó stílusú fa keretben, 60x80 cm
10482.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Urbán György (1936-2011): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, 79,5×50 cm.
10483.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Urszinyi Mária (1949-): Női Portré tus, papír. szignált, keretben 29x20 cm
10484.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vadon Józsefné Perényi Irén (1904-?): Cinka Panna. Pasztel, papír. Üvegezett keretben. 70x50 cm
10485.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Váci András (1928-1989): Illusztrációk. 6 db linómetszet, papír, jelzés nélkül, 15,5×10 cm
10486.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10487.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Sándor Mátyás: Sospil. Akvarell, papír. Jelzett. 14x21 cm Üvegezett keretben
10488.

Rufpreis:
8 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Vidróczki kastély. Akvarell, papír-karton, paszpartuban, jelzés nélkül, 45×45 cm
10489.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, 24×24 cm
10490.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

Vaszary jelzéssel: Dunakorzó. Olaj, farost. Fa keretben. 39,5×49,5 cm
10491.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
21

Vaszary jelzéssel: Női akt tanulmány. Ceruza, papír, paszpartuban, 28×21 cm
10492.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF