Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2181357
10481
375
Uitz jelzéssel: Női arc. Szén, papír, hátoldalán sarkaiban ragasztás nyomaival, 40,5x29 cm 2199272
10482
375
40000
Ujházy E D jelzéssel: Alföldi táj. Olaj, vászon, restaurált. Díszes, neorokokó stílusú fa keretben, 60x80 cm
2201095
10483
375
36000
Urbán György (1936-2011): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, 79,5×50 cm. 2195447
10484
375
Urszinyi Mária (1949-): Női Portré tus, papír. szignált, keretben 29x20 cm
2195475
10485
375
26000
Vadon Józsefné Perényi Irén (1904-?): Cinka Panna. Pasztel, papír. Üvegezett keretben. 70x50 cm 1878050
10486
375
2200
Váci András (1928-1989): Illusztrációk. 6 db linómetszet, papír, jelzés nélkül, 15,5×10 cm
2163897
10487
375
4600
V jelzéssel: Női portré. Szén, papír, üvegezett keretben, 28,5x19,5 cm
2200785
10488
375
Sándor Mátyás: Sospil. Akvarell, papír. Jelzett. 14x21 cm Üvegezett keretben
1860521
10489
375
Varga Mátyás (1910-2002): Vidróczki kastély. Akvarell, papír-karton, paszpartuban, jelzés nélkül, 45×45 cm 2200223
10490
375
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, 24×24 cm 2203014
10491
375
Vaszary jelzéssel: Dunakorzó. Olaj, farost. Fa keretben. 39,5×49,5 cm 2203573
10492
375
Vaszary jelzéssel: Női akt tanulmány. Ceruza, papír, paszpartuban, 28×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF