Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2181347
10457
375
Szikora jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír, lap bal felén lyukkal. 29,5x43 cm 2177153
10458
375
Szobotka jelzéssel: Kert. Akvarell, papír, 45,5x30 cm 2176554
10459
375
Szőnyi István (1894-1960): Kukoricás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, kissé foltos, 19×23 cm
2201574
10460
375
Szőnyi István (1894-1960): Női arckép. Rézkarc, papír, utólagos (?) jelzéssel. Hátoldalán "Szőnyi István hagyatéka Képcsarnok V." bélyegzővel. Paszpartun Szőnyi István hagyatéki anyaga 19/50 felirattal. 12,5×9,5 cm 2195779
10461
375
Szőnyi jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, fa. 24x35 cm
2195785
10462
375
60000
Szurcsik János (1931-): Szénakazlak. Olaj, vászon, jelzett és datált (Szurcsik 981), hátoldalán a művész autográf feliratával a vakkkereten. Fa keretben, 60x90 cm 2204048
10463
375
Szvétek Antalné, Kalocsa. Népművészeti minta. Kalocsai minta. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben. 50x78 cm
2188950
10464
375
SZ (?) monogrammal: Szerencsejáték groteszk alakokkal. Rézkarc, papír, sérült, foltos. Üvegezett fa keretben, 11×15 cm
2184181
10465
375
Tankóné Boros Dóra: Pillangó. Zománckép, rézlap. Hátúlján jelzett. Keretben. 10x10 cm
2202195
10466
375
Tavaszy jelzéssel: Vízparti naplemente. Olaj, vászon, fa keretben, 50x70 cm 2203547
10467
375
Tihanyi jelzéssel. Akt. Szén, papír, kisebb szakadásokkal. 61×43 cm
2198413
10468
375
TM jelzéssel: Virágok. Olaj, karton, 70x34 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF