Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Szikora jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír, lap bal felén lyukkal. 29,5x43 cm
10457.

Rufpreis:
800 HUF

Szobotka jelzéssel: Kert. Akvarell, papír, 45,5x30 cm
10458.

Rufpreis:
800 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Kukoricás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, kissé foltos, 19×23 cm
10459.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szőnyi István (1894-1960): Női arckép. Rézkarc, papír, utólagos (?) jelzéssel. Hátoldalán "Szőnyi István hagyatéka Képcsarnok V." bélyegzővel. Paszpartun Szőnyi István hagyatéki anyaga 19/50 felirattal. 12,5×9,5 cm
10460.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szőnyi jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, fa. 24x35 cm
10461.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szurcsik János (1931-): Szénakazlak. Olaj, vászon, jelzett és datált (Szurcsik 981), hátoldalán a művész autográf feliratával a vakkkereten. Fa keretben, 60x90 cm
10462.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Szvétek Antalné, Kalocsa. Népművészeti minta. Kalocsai minta. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben. 50x78 cm
10463.

Rufpreis:
8 000 HUF

SZ (?) monogrammal: Szerencsejáték groteszk alakokkal. Rézkarc, papír, sérült, foltos. Üvegezett fa keretben, 11×15 cm
10464.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tankóné Boros Dóra: Pillangó. Zománckép, rézlap. Hátúlján jelzett. Keretben. 10x10 cm
10465.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tavaszy jelzéssel: Vízparti naplemente. Olaj, vászon, fa keretben, 50x70 cm
10466.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tihanyi jelzéssel. Akt. Szén, papír, kisebb szakadásokkal. 61×43 cm
10467.

Rufpreis:
3 000 HUF

TM jelzéssel: Virágok. Olaj, karton, 70x34 cm.
10468.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF