Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Perlmutter Izsák (1866-1932): Napos dombtető. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 12,5×17 cm
10361.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Perlrott jelzéssel: Férfi portré. Vegyes technika, papír, sérült (lap szélén kisebb szakadásokkal), 56x43 cm
10362.

Rufpreis:
2 000 HUF

PÉ jelzéssel: Ünnepvárás, olaj, farost, hátoldalán is jelzett és datált (Papp ME, Ünnepvárás, 2006, fa keretben, 40x30 cm
10363.

Rufpreis:
6 000 HUF

Péczely Antal (1891-1944): Beszélgetés napnyugtakor. Olaj, vászon, restaurált, jelzett. Díszes, neobarokk stílusú fa keretben, 55×69 cm
10364.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10365.

Rufpreis:
1 000 HUF

Perlrott jelzéssel: Vegyes technika, papír, sérült, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 29×41 cm
10366.

Rufpreis:
5 000 HUF

C Peter jelzéssel: Tópart. Olaj, vászon, fa keretben, 26x21 cm
10367.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hermann Peters (1886-1970): Juius Hufnagel (?1877-1925) kormánytanácsnok portréja. Ceruza, pasztell, papír. Fa keretben, sérült és hiányos üveggel. 54,5x39,5 cm
10368.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Pituk jelzéssel: Folyópart. Akvarell, papír, foltos papírra kasírozva, 30x42 cm
10369.

Rufpreis:
1 600 HUF

Poll jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, díszes. üvegezett fa keretben, 32x43,5 cm
10370.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lengyel Sándor (1930-1988): István, a király, plakátterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, szélén kis szakadás, 25x20 cm
10371.

Rufpreis:
10 000 HUF

A. Ponyatovskaya '07 jelzéssel: Mesejelenet unikornissal. Olaj, vászon, hátoldalán is jelzett, 60x60 cm
10372.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF