Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2085957
10361
375
140000
Perlmutter Izsák (1866-1932): Napos dombtető. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 12,5×17 cm 2181220
10362
375
Perlrott jelzéssel: Férfi portré. Vegyes technika, papír, sérült (lap szélén kisebb szakadásokkal), 56x43 cm 2124141
10363
375
PÉ jelzéssel: Ünnepvárás, olaj, farost, hátoldalán is jelzett és datált (Papp ME, Ünnepvárás, 2006, fa keretben, 40x30 cm 2198758
10364
375
24000
Péczely Antal (1891-1944): Beszélgetés napnyugtakor. Olaj, vászon, restaurált, jelzett. Díszes, neobarokk stílusú fa keretben, 55×69 cm 1901106
10365
375
2196753
10366
375
Perlrott jelzéssel: Vegyes technika, papír, sérült, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 29×41 cm 2195120
10367
375
C Peter jelzéssel: Tópart. Olaj, vászon, fa keretben, 26x21 cm 2204332
10368
375
14000
Hermann Peters (1886-1970): Juius Hufnagel (?1877-1925) kormánytanácsnok portréja. Ceruza, pasztell, papír. Fa keretben, sérült és hiányos üveggel. 54,5x39,5 cm
2177146
10369
375
Pituk jelzéssel: Folyópart. Akvarell, papír, foltos papírra kasírozva, 30x42 cm
2179579
10370
375
Poll jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, díszes. üvegezett fa keretben, 32x43,5 cm
2112052
10371
375
Lengyel Sándor (1930-1988): István, a király, plakátterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, szélén kis szakadás, 25x20 cm
2169854
10372
375
7500
A. Ponyatovskaya '07 jelzéssel: Mesejelenet unikornissal. Olaj, vászon, hátoldalán is jelzett, 60x60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF