Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Novák András (1936-): Fekvő akt. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Novák 960), ajándékozási sorokkal ("Bélának szeretettel"), 21×24 cm
10349.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10350.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Nyilasy Sándor (1873 - 1934): Lány. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 32x21 cm
10351.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Orbán jelzéssel: Park. Olaj, vászon, sérült (több helyen szakadt), 50x60 cm
10352.

Rufpreis:
5 000 HUF

Orosz István (1941-1999): Fecsó József Katonadolog c. könyvének a borítóterve. Vegyes technika, karton. Jelzett a hátoldalán, karton bal felén hajtásnyommal, sarkaiban sérülésekkel, 17x23 cm
10353.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ország jelzéssel: Fekete nap. Olaj, papír, kartonra kasírozva. Fa keretben. 29,5×21 cm
10354.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Orth István (1954): Ballada illusztráció. Linómetszet, papír. Jelzett, dedikált. 30x22 cm
10355.

Rufpreis:
800 HUF

Papp E. jelzéssel: Napfényes út. Olaj, fa, keretben, 22x39 cm
10356.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Papp Kornél Attila: Kockák. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 20×30 cm
10357.

Rufpreis:
4 000 HUF

Papp Oszkár (1925-2011): Arany-kék kompozíció. Zománcfesték, olaj, karton, jelzett és datált: Papp O. 69. Proveniencia: korábban Gyurkovics Tibor (1931-2008) Kossuth- és József Attila-díjas magyar költő, író, majd családja tulajdonában. A festőművész ajándéka, miután Gyurkovics Tibor kiállítását megnyitotta. Üvegezett fa keretben, 24×28 cm
10358.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Pataki Ferenc (1941-): Kenese (Balatonkenese). Olaj, farost, jelzett, sérült, hátoldalán autográf felirattal (verssel, ajándékozási sorokkal, 1966-os dátummal), 45×65 cm
10359.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat a Tiszánál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Díszes, üvegezett fa keretben, 24×33 cm
10360.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF