Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2194831
10349
375
4200
Novák András (1936-): Fekvő akt. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Novák 960), ajándékozási sorokkal ("Bélának szeretettel"), 21×24 cm 2030750
10350
375
48000
2193499
10351
375
80000
Nyilasy Sándor (1873 - 1934): Lány. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 32x21 cm 2195597
10352
375
Orbán jelzéssel: Park. Olaj, vászon, sérült (több helyen szakadt), 50x60 cm
2172549
10353
375
Orosz István (1941-1999): Fecsó József Katonadolog c. könyvének a borítóterve. Vegyes technika, karton. Jelzett a hátoldalán, karton bal felén hajtásnyommal, sarkaiban sérülésekkel, 17x23 cm 2203006
10354
375
Ország jelzéssel: Fekete nap. Olaj, papír, kartonra kasírozva. Fa keretben. 29,5×21 cm 2204427
10355
375
Orth István (1954): Ballada illusztráció. Linómetszet, papír. Jelzett, dedikált. 30x22 cm 2195071
10356
375
Papp E. jelzéssel: Napfényes út. Olaj, fa, keretben, 22x39 cm 2200233
10357
375
Papp Kornél Attila: Kockák. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 20×30 cm
2202975
10358
375
150000
Papp Oszkár (1925-2011): Arany-kék kompozíció. Zománcfesték, olaj, karton, jelzett és datált: Papp O. 69. Proveniencia: korábban Gyurkovics Tibor (1931-2008) Kossuth- és József Attila-díjas magyar költő, író, majd családja tulajdonában. A festőművész ajándéka, miután Gyurkovics Tibor kiállítását megnyitotta. Üvegezett fa keretben, 24×28 cm
2188719
10359
375
30000
Pataki Ferenc (1941-): Kenese (Balatonkenese). Olaj, farost, jelzett, sérült, hátoldalán autográf felirattal (verssel, ajándékozási sorokkal, 1966-os dátummal), 45×65 cm
1234021
10360
375
3400
Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat a Tiszánál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Díszes, üvegezett fa keretben, 24×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF