Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2199843
10337
375
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Csoportkép, akvarell, papír, jelzett, jobb szélén sérült, 41x60 cm
2126126
10338
375
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utcakép, akvarell, papír, jelzett, datált (99), 15x45 cm
2109678
10339
375
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes portré. Pasztell. papír. jelzett 28x25 cm
2134633
10340
375
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett, 42x29,5 cm
2109647
10341
375
28000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Babits Mihály emlékére. Olaj, karton, jelzett, 94x79 cm
2139952
10342
375
85000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Vitorlások a Balatonon. Olaj, papír, jelzett, 70x100 cm
2140011
10343
375
44000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bikinis hölgy társaságban. Olaj, papír, farostra kasírozva, jelzett, datált (95...?) 58x47,5 cm
2126131
10344
375
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Fejek, akvarell, ceruza, papír, jelzett, datált (99), 15x45 cm 2171693
10345
375
Némethy Miklós (?-?): Városi panoráma (Budapest?). Olaj, karton, hátoldalán jelzett és datált (Némethy Miklós 1927), díszes fa keretben, 18,5x25,5 cm 2202997
10346
375
Neogrády jelzéssel: Vízparton. Akvarell, karton. Díszes, üvegezett fa keretben, 25×33 cm 2202993
10347
375
Neogrády jelzéssel: Őszi fasor. Akvarell, karton. Díszes, üvegezett fa keretben, 25×33 cm 2189652
10348
375
24000
Neogrády jelzéssel: Vaddisznók. Olaj, vászon. Díszes, kissé sérült neobarokk stílusú fa keretben, 61x79 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF